آموزش خانگی پاک کردن آرایش زنان
 
در این کلیپ که با زیرنویس فارسی است به شما آموزش داده می شود که چگونه آرایش و میکاپ خود را به آسانی و در کوتاهترین زمان پاک کنید. پس اگر شما در پاک کردن آرایش مشکل دارید و این کار شما را دچار دردسر کرده پیشنهاد می شود این ویدئو را ببینید.
27 دی 1394 - 13:36
بازدید ها: 2559
آموزش جلوگیری از آزار جنسی به کودکان
 

پویانمایی کمل بابیان یک داستان از زندگی کمل نشان می‌دهد که کودکان چگونه باید خود را در برابر خطرات آزار جنسی حفظ نمایند و اگر در معرض این خطر قرار گرفتند چگونه باید این ماجرا را گزارش دهند.
 
5 دی 1394 - 0:24
بازدید ها: 1791
امنیت جنسی کودکان
 

سوءاستفاده ی جنسی به معنی بهره کشی جنسی از کودک برای ارضای فرد بزرگسال است و معمولاً توسط اقوام درجه یک متاسفانه انجام می شود.
مهم ترین مسئله در سوء استفاده ی جنسی استفاده از زور و جبر است که معمولاً در خانه توسط اقوام درجه یک، آشنایان، همسایه ها، دوستان خانوادگی و در مدارس، اردوگاه ها و مهدکودک ها توسط معلم ها، مربی ها یا پرستارهای کودک انجام می شود. اعضای برخی از فرقه های شیطان پرستی نیز کودکان را می ربایند و همراه سایر اعضای فرقه، آنان را مورد آزار جنسی و تجاوز به عنف قرار می دهند. در بسیاری از موارد پس از این اقدامات شنیع، کودکان را از بین می برند.
هدف از گفتن این مطالب ایجاد ترس و دلهره برای والدین نیست بلکه می‌خواهیم با گوشزد کردن راه‌کارهای کاملاً ساده کودکان خود را در برابر سوءاستفاده های جنسی در امان نگه‌داریم.
4 دی 1394 - 23:37
بازدید ها: 1345
نحوه زایمان طبیعی
 
در این کلیپ که به صورت انیمیشن می باشد نحوه زایمان طبیعی انسان را نمایش می دهد. کسانی که علاقه مند هستند که انسان چگونه کودک خود را به طور طبیعی زایمان می کند دیدن این کلیپ پیشنهاد می شود.
29 آذر 1394 - 12:33
بازدید ها: 10186