نحوه سفید کردن دندان
 

این روزها افراد به زیبایی و آراسته بودن خود اهمیت زیادی می‌دهند و سفیدی و مرتب بودن دندان‌ها هم جز زیبایی‌هایی است که هر فردی دوست دارد آن را داشته باشد. شاید شما هم از بدرنگ بودن دندان‌های خود شکایت داشته باشید ولی وقت و زمان کافی را برای رفتن به دندان‌پزشک نداشته باشید و سعی می‌کنید باروی آوردن به خمیردندان‌های سفیدکننده این بدرنگی را جبران کنید در صورتی که از خطر آن کاملاً بی‌اطلاع هستید. استفاده مکرر و بیش از حد از خمیر دندان های سفیدکننده می‌تواند به دندان و لثه‌های شما آسیب وارد کند. حالا چاره کار چیست؟
برای رفع این مشکل دکتریاب برای شما راهکارهای کاملاً طبیعی را دارد که عمل کردن به آن‌ها خالی از لطف نیست و بدون عوارض جانبی و باکم ترین قیمت شما می‌توانید دندان های خود را زیبا و شفاف کنید.
نویسنده :دکتر ياب
14 آبان 1394 - 0:42
بازدید ها: 1460
خرید خمیردندان مناسب
 
در این روزها بسیاری از افراد به دنبال خرید خمیردندان‌هایی هستند که هر چه بیشتر دندان ‌هایشان را سفید کند. از طرفی دیگر شرکت‌ های سازنده خمیردندان نیز در رقابت شدید با هم هستند تا خمیردندان‌ هایی را ارایه دهند که مشتریان بیشتری را به خاطر خواص سفید کنندگی بیشتر آن، جذب کند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، می ‌گویند شاید در آینده نیازی به خرید خمیردندان نداشته باشید، چون مسواک‌ های نسل آینده، شما را از مصرف خمیردندان بی ‌نیاز می ‌کنند.
نویسنده :دکتر ياب
16 مهر 1394 - 12:15
بازدید ها: 1006
کرم خوردگی دندان
 
پوسیدگی دندان تاریخچه‌ ای 15 هزار ساله دارد ولی حدودا تا سال 1700 میلادی، راز پوسیدگی دندان‌ها کشف نشده بود. از دوران کودکی اصطلاح «کرم‌ خوردگی دندان» به گوش ما خورده است. بسیاری از ما در زمان کودکی، از سوی بزرگ‌ترهایمان تهدید می‌شدیم که اگر مواظب دندان‌هایمان نباشیم، «کرم» دندان‌هایمان را می‌خورد. همین الان هم اصطلاح «کرم‌خوردگی»، به جای پوسیدگی بین بسیاری از مردم رواج دارد ولی واقعا چرا اصطلاح «کرم‌خوردگی» برای پوسیدگی دندان تا این حد رایج شده است؟ پاسخ این پرسش را ما در این مطلب شرح خواهیم داد.
نویسنده :دکتر ياب
16 مهر 1394 - 12:4
بازدید ها: 883
حفظ سلامتی دندان با جویدن بیشتر غذا
 
بیایید سعی کنیم در هنگام غذا خوردن زیاد آن را بجوییم و با کمی تامل در خوردن غذا عجله نکنیم و با این کار به حفظ سلامت دندان هایمان کمک کنیم، که این کار باعث مراقبت از دندان ها و پیشگیری از پوسیدگی آنان می شود.
نویسنده :دکتر ياب
4 مهر 1394 - 23:35
بازدید ها: 607