طالع ورزش مناسب
 
اگر علاقمند به طالع بینی باشید، حتما انواع آن را می شناسید. خیلی ها به این مسئله به چشم سرگرمی نگاه می کنند، اما نتایج برخی از پژوهش ها از تاثیر ماه تولد بر سلامت فرد و حتی بیماری های احتمالی آنها خبر می دهد. به همین دلیل به نظر می رسد مسئله ی ماه تولد روی کارکرد اعضای بدن تاثیر دارد.
 
اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید ورزشی را به تازگی شروع کنید، یا اینکه جزو طرفداران و معتادین به ورزش هستید، این مطلب برایتان جالب خواهد بود. باید بدانید که برخی ورزش ها برای متولدین برخی از ماه های سال مناسب تر است. در نتیجه می توانید این مسئله را نیز مد نظر داشته باشید.
نویسنده :دکتر ياب
9 مرداد 1395 - 15:43
بازدید ها: 6028
لاغر کردن شکم
 
شاید شما جز افرادی باشید که از بزرگ شدن شکم خود ناراضی باشید و باعث کاهش اعتماد به نفس شما شده باشد و در پی یک راه ساده و سریع برای کوچک کردن شکم و پهلو خود باشید. در ادامه با چند روش ساده می توانید شکم خود را کوچک کنید و اعتماد به نفس خود را در اجتماع به دست بیاورید.
نویسنده :دکتر ياب
20 بهمن 1394 - 17:55
بازدید ها: 40232
فرم دادن به باسن
 
تمرینات ورزشی بسیاری برای فرم دهی به باسن وجود دارد. با ما همراه شوید تا با 4 تمرین موثر 10 دقیقه ای برای فرم دهی به باسن آشنا شوید. این تمرینات را به راحتی می توانید در منزل انجام دهید و به فرم دلخواه برسید.
نویسنده :دکتر ياب
8 بهمن 1394 - 20:15
بازدید ها: 11129
سینه بزرگ در مردان
 

ژنیکوماستی که به سینه های مردانه نیز معروف است، یک اختلال رایج غدد درون‌ریز است که باعث بزرگی بافت‌های سینه در مردان می‌شود.
 اگرچه ژنیکوماستی هیچ علت شناخته‌شده‌ای ندارد، اما این وضعیت می‌تواند به خاطر عدم تعادل هورمونی، چاقی و اختلالات کورموزومی به وجود بیاید.
  به‌منظور از بین بردن سینه های مردانه، شما باید یک شیوه زندگی سالم در پیش بگیرید. راه‌حل این است که غذاهایی بخورید که چربی بدن شما را کاهش خواهند داد. این به‌نوبه خود، سایز سینه های مردانه شما را کوچک خواهد کرد. امروز ما راه‌حل‌های رژیمی در اختیار شما قرار می‌دهیم تا از شر سینه های مردانه‌ی آویزان خلاص شوید پس با ما همراه شوید.
نویسنده :دکتر ياب
21 دی 1394 - 12:12
بازدید ها: 2550
راز لاغری
 
لاغری اراده می خواهد و پشتکار و البته اطلاعات درست و آگاهی. برای کاهش وزن لازم نیست همه چربی ها را از برنامه غذایی تان حذف کنید، خودتان را در باشگاه شکنجه دهید یا از خوردن هر نوع شکلاتی محروم کنید؛ فقط کافی است درباره عوامل چاق کننده اطلاعات درستی داشته باشید و اصول لاغری را بیاموزید. در این مطلب پرده از 12 راز رسیدن به تناسب اندام اصولی برمی داریم.
نویسنده :دکتر ياب
9 دی 1394 - 15:31
بازدید ها: 19495
کوچک کردن کشاله ران
 
تا به حال کلی اسکات رفته اید و پای خود را کشیده اید اما با وجود این همه ورزش همچنان با ران ها مشکل دارید.
ممکن است ژنتیکی باشد – متاسفانه برخی از ما از زمانی که بدنیا می آییم در این منطقه سلول های چربی زیادی داریم و بافت عضلانی مان کم است. اما با این وجود هم نباید تسلیم بشوید. اشتباهات شایعی وجود دارد که اگر از آنها بپرهیزید می توانید به نتیجه برسید.
نویسنده :دکتر ياب
26 آذر 1394 - 12:53
بازدید ها: 1967
دوچرخه ثابت یا تردمیل
 
برای ورزش در منزل تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی هنگامی که آنان ورزش را برای ایشان تجویز می کنند، می پرسند اینست که استفاده از تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
 
بسیاری از افراد به علت اینکه فرصت کافی برای رفتن به باشگاه های ورزشی ندارند تصمیم می گیرند که داخل منزل ورزش کنند و به همین علت به فکر تهیه یک ابزار ورزشی مناسب نظیر تردمیل یا دوچرخه ثابت می افتند؛ در چنین مواقعی است که توجه فرد به این معطوف می شود که کدامیک از این دو وسیله ورزشی مناسب تر است؟.
نویسنده :دکتر ياب
4 آذر 1394 - 13:8
بازدید ها: 1219
روش علمی کاهش وزن
 
دکتر کریستوفر مورای، رییس انستیتو بررسی سلامت دانشگان واشنگتن در بررسی های بر روی 188 کشور انجام داده است معتقد است که مشکل چاقی و اضافی وزن در همه کشورها وجود دارد.
 
 بر اساس بررسی های انجام شده 2 میلیارد و یکصد میلیون نفر از مردم جهان که برابر با 30 درصد کل ساکنان کره خاکی است، با مشکل چاقی و یا اضافه وزن مواجه هستند.
نویسنده :دکتر ياب
4 آذر 1394 - 12:27
بازدید ها: 1885