آموزش های طب سنتی برای روابط جنسی
یکی از مواردی که افراد نابارور باید به آن اهمیت دهند، مزاج زن و مرد است که باید با توجه به مزاج، مواد غذایی مناسبی مصرف گردد تا از بروز اختلالات جنسی پیشگیری شود.
 
14 تیر 1396 - 16:57
بازدید ها: 1588
تقویت قوای جنسی
 
به اعتقاد پزشکان، مصرف صحیح موادغذایی در کنترل امیال جنسی، بسیار تاثیرگذار است. به نحوی که با این فرمول به راحتی می‌­توان افسار اسب شهوت را در دست گرفت و گاه آن را کشید و گاهی هم چهار نعل به پیش تاخت. شرایط مزاجی یکسان پیش شرط و شاه کلید اینگونه از درمان به حساب می‌­آید.
 
طبق توصیه اطبای سنتی، بهتر است زوج­‌ها از یک طبقه‌بندی مزاجی انتخاب شوند. کسانی که اهل جنب و جوش، فعالیت و دارای انرژی بیشتری در انجام امور روزمره هستند، دارای طبع مزاجی گرم و در مقابل این دسته سرد مزاجان قرار می­‌گیرند. در این صورت اگر هر دو نفر گرم مزاج باشند، طبیعتا میل بیشتری به برقراری روابط جنسی دارند و به واسطه خلق و خوی گرم‌­شان به راحتی از پس تقاضای شریک زندگی‌­شان بر خواهند آمد.
9 مرداد 1395 - 16:13
بازدید ها: 8744
ناباروری مردان
 
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، برای تمام محققان عرصه ناباروری معلوم گشته که نازایی تنها یک مشکل زنانه نیست، بلکه فاکتورهای مردانه نیز در این امر دخالت دارند و با وجود آنکه در گذشته عنوان می شده که بخش عمده ای از علل ناباروری را باید در زنان جستجو کرد، پزشکان امروز اذعان دارند که نقش زوجین در این امر یکسان است و زن و مرد هر دو حدود 35 تا 40 درصد از علل ناباروری را شامل می شوند.
15 تیر 1395 - 11:47
بازدید ها: 4725
رابطه جنسی و بلوغ
 
برخی باورها آنقدر در ذهن و فكرمان ریشه دوانده كه گاهی شنیدن اینكه اشتباه است، شوكه‌مان می‌كند! بارها شنیده‌ایم كه در دوران بارداری رابطه جنسی نداشته باشید، فلان داروی گیاهی را برای افزایش میل جنسی بخورید، با فرزندان‌تان در رابطه با مسائل جنسی صحبت نكنید و. . . جالب است بدانید كه بسیاری از شنیده‌های ما در رابطه با این مسائل، علمی نیستند و كارشناسان این حوزه آن را تكذیب می‌كنند. دكتر سیدعلی آذین، متخصص پزشكی اجتماعی و فلوشیپ سلامت جنسی به شما می‌گوید كه بسیاری از این باورها اشتباه هستند. 
26 آبان 1394 - 17:22
بازدید ها: 3005
رابطه جنسی
 
یکی از سوالاتی که اغلب زوجین می‌پرسند این است که چطور می‌توان هنگام رابطه جنسی بیشترین لذت را برد؟
دلیل اصلی اینکه بسیاری از زوجین در زندگی جنسی‌شان هیجانی نمی‌بینند این است که در لحظه برقراری رابطه جنسی به لحاظ روانی حاضر نیستند.
 خیلی از شما در طول روز با سرعت فوق العاده‌ای به کارهای‌تان می‌رسید و وقتی به خانه می‌رسید با خودتان فکر میکنیدچرا باید بر لذات جنسی ام تمرکز کنم و آنها را به آهستگی و با طمانینه انجام دهم! برای داشتن رابطه جنسی با تمرکز و توجه کامل باید به چند نکته توجه کنید.
20 آبان 1394 - 20:13
بازدید ها: 20922
راز صمیمت جنسی

ارتباط زناشویی بین شما و همسرتان تأثیرات بسیار عمیقی بر سلامت جسم و روان شما دارد و می‌تواند بسیاری از مشکلات روحی و حتی جسمی که بسیاری از زوج‌های ما متأسفانه به آن دچار هستند را کنترل و از بین برد. بنا بر گفته‌های پژوهشگران و محققان می‌توان دریافت که اگر یک رابطه زناشویی موفق، مستمر و منظم باشد می‌تواند طول عمر شما و همسرتان را طولانی کند و اثرات مطلوبی را بر سلامت جسم و روح هردو را داشته باشد.
12 آبان 1394 - 0:54
بازدید ها: 1646