ژل لب و ژل خط خنده ( مراقبت ها و مارک ها )

این مطلب ابتدا توضیحات کامل و با زبانی ساده قابل استفاده برای تمام افراد جامعه حتی با پایین ترین میزان از اشنایی با درمان ها و داروهای پوستی و دوم معرفی محصولات مورد استفاده در مطب در درمان با فیلرها و سوم مراقبت های ضروری بعد از درمان های برای بیماران و دانشجویان و پزشکان نگاشته شده است .

1. خواهش مهم و ضروری اینست که لطفا هر ذهنیتی که از درمان با ژل ها یا مارک های مختلف آن از طرف دوستان و بستگان و سایت های تبلیغاتی و غیر پزشکی دارید را فراموش کرده و مطالب زیر را با دقت بخوانید.

2.پزشکان و علاقه مندان به آشنایی با محصولات با کیفیت و روز دنیا نیز توجه نمایید که مطالب مربوط به محصولات بر اساس مطالب تایید شده لابراتوار های رسمی و سایت های انجمن متخصصان پوست اروپا تهیه شده است و بر اساس امارهای خود سازندگان یا میزان محبوبیت و فروش انها در ایران یا دیگر کشورها نمیباشد.

تهیه و نگارش : تیم پزشکان مشاور مطب دکتر گیتی خلیلی

2 بهمن 1396 - 23:2
بازدید ها: 32
میکرو نیدلینگ

این مطلب با هدف اطلاع رسانی برای تمام گروه های اجتماعی وبا حداقل اطلاعات پزشکی برای اشنایی از میکرونیدلینگ و درمان های پوست نگاشته شده و تلاش شده تا  اصطلاحات علمی و حرفه ای را به ساده ترین شکل ممکن توضیح دهد و برای دانشجویان پزشکی مناسب نیست.

میکرو نیدلینگ  یکی از روشهای بسیارمناسب دردرمانهای پوستی است که برای موارد مختلفی چون درمان منافذ باز درمان لک ها  و کک مک ها...جای جوش های خفیف...جوانسازی های مختلف ....رفع کدری ها و اب رسانی...مشکلات و خطوط کم دورچشم...توصیه می شود.

انچه باعث اهمیت این روش درمانی است اینست که :

1. هزینه ای بسیار کمتر از اکثر درمان های مشابه است  .

2. علاوه بر درمان اصلی مثلا لک و رنگدانه ها یا جوش یا جای جوش  دارای مزایای مختلفی است از جمله افزایش کلاژن پوست و رفع کدری و ایجاد شفافیت در پوست را نیز دارد.

در واقع نوعی مزوتراپی است که به جای تزریق در نواحی مختلف پوست ابتدا با دستگاه کانال هایی در پوست ایجاد میشود و سپس با ریختن داروها نتیجه آن مشابه با

همان تزریق کردنست...

انجام : نحوه انجام میکرونیدلینگ بدین شکل است که دستگاهی به شکل یک قلم وجود دارد که کارتریج بر روی ان نصب میشود و توسط آن پزشک متخصص بر روی صورت آنرا حرکت میدهد.....کارتریج قسمتی است که نیدل ها ( سوزن ها ) بر روی ان قرار میگیرد ...این سوزن ها جنس خاصی هستند و بسیار نازک و در تعداد مختلف که با توجه به اینکه برای چه کاری انجام میشود و نوع پوست پزشک باید از اندازه مختلفی انتخاب کند......کارتریج ها در انواع 12 تایی 36 تایی و 42 تایی هستند.

26 دی 1396 - 4:23
بازدید ها: 146
بهترین بوتاکس دنیا
{این مطلب توضیحاتی مختصرو علمی است با زمانی ساده  برای تمام افراد جامعه با هدف آشنایی کاربردی از داروهای تحت عنوان بوتاکس و مراقبت ها و توصیه های ضروری مربوط به آین درمان .} .......نویسنده : مشاورین مطب.
 
تا سالیان متمادی در درمان خطوط و چروک های پیشانی و دورچشم استفاده از محصولات دارویی مختلف انهم با استفاده های طولانی تنها توصیه پزشکان بود که در عمل نیز فقط امکان رطوبت رسانی و پیشگیری ازشدیدتر شدن انها وجود داشت و در واقع فقط جراحی ها درمان موثر بود انهم علاوه بر هزینه های بسیار و اثربخشی برای مدت زمانی محدود و مانند تمام روش های تهاجمی و جراحی ها خطرات و احتمال اسیب های ناشی را به همراه داشت .
با کشف ماده ای سمی به نام بوتولینیوم و تهیه آن در مقدار و دز مناسب که با تزریق آن در عضلات امکان رفع چروک ها و همین طور پیشگیری از ایجاد خطوط های جدید به وجود امد......این ماده با تزریق در عضلات صورت و پیشانی با ایجاد فلجی و بی تحرکی موقت علاوه بر اینکه از ایجاد خطوط جدید جلوگیری میکرد در فاصله زمانی کوتاه باعث محو شدن کامل خطوط ناشی از حرکت دادن و اخم کردن میشد و به واقع از معجزات داروسازی و پزشکی بود .....با گذشت زمان در دز های مختلف یا همان تیپ های دیگر تولید و عرضه شد....شرکت الرگان امریکا از اولین تولید کنندگان این ماده با تزریق عضلانی صورت بود که محصول تولید شده را با همان نام سم بوتاکس  BOTOX وارد باز کرد....که این نام به شکلی گسترده و در واقع یک غلط مصطلح در جامعه رایج شده است و برای تمام این گروه داروهای تزریقی ضد چروک با ماده موئره بوتولینیوم ازین نام استفاده می شود.
متاسفانه در کشور ما علاوه بر آنکه این دارو و بسیاری از درمان های پزشکی و پوستی توسط افراد غیر متخصص و حتی غیر پزشک انجام میشود و بسیاری از انواع بی کیفیت و غیر مجاز ان در بازار عرضه میشود علاوه بر اینها ازین دارو توضیحات و اطلاعاتی گاها اشتباه و خطرناک توسط کانال ها و سایت های غیره وجود داشته و رواج دارد که باعث نگارش این متن و اطلاع رسانی کامل از این دارو و مراقبت های بعد از درمان و همین طور معرفی انواع داروهای تولید شده از بوتولینیوم در دنیا شد.
21 مرداد 1396 - 13:53
بازدید ها: 482
درین قسمت میتوانید تمام سوالات مربوط به پوست و مو را مطرح نمایید...
این قسمت برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط به پوست و مو  یا توضیحات مربوط به درمان ها و حتی هر نوع سوالی از خدمات مختلف از مطب در نظر گرفته شده است ....
 
تمام مطالب در سایت و همین طور پاسخ به سوالات توسط مشاورین مطب می باشد ...در مواردی که نیاز به ارسال جهت دکتر گیتی خلیلی یا دیگر متخصصان باشد برای ایشان ارسال و با ذکر نام ایشان پاسخ داده خواهد شد.
 
نکات دیگر انکه :
29 آذر 1395 - 15:0
بازدید ها: 7016
نحوه  درخواست نوبت یا پذیرش در مطب  متخصص پوست و مو :
در چند سال قبل  به دلایل مختلفی از جمله حضور بیماران قدیم و پرونده دار  و حضور پزشکان در خارج کشور امکان پذیرش جدید  تقریبا غیر ممکن بود..........از سال 95  این امکان به وجود امد که  با  درخواست نوبت از طریق تلگرام و ثبت نام  امکان پذیرش وجود داشته باشد.
به علت زیادی تعداد درخواست و تنوع زیاد علت های مراجعه  و برای عدم تداخل  در حضور این عزیزان با بیماران قدیم که سالهاست با برنامه خاص مطب و درمان های آشنا هستند ....مطلب فوق بعد از پایان پذیرش اول در اینجا حذف نشد ..........چون توضیحاتی کامل و ساده ذکر شده بود و در تمام زمان های انجام پذیرش نیز به همین روال خواهد بود............
فقط در پایان مطلب اعلامیه ها جدید با ذکر تاریخ اضافه میشود که خواهش فراوان داریم با دقت مطالعه نمایید..............هیچ تغییری در روش و همین طور نوع  خدمات مطب نخواهد بود..
خواهش مهم دیگر اینکه واقعا امکان پاسخ دهی چه با تلفن  و چه با تلگرام برای تک تک افراد  و در حجم روزی بیش از 300 پیام وجود ندارد...و هر چه لازم بوده است با ذکر مثال و توضیح به ساده ترین شکل ممکن داده شده است..( لطفا کامل و با دقت مطالعه نمایید و سوالات رایج نیز در پایان مطلب پاسخ داده شده است )......20 تیرماه 1396
لطفا و خواهش اکید داریم  اگر با شرایط شما و دلایل مراجعه  شما و همین طور شرایط و روال مطب و متخصصین مطب مطابق  بود اقدام به درخواست نوبت نمایید...
در ادامه مطلب  تمام توضیحات......و در پست و مطلب  مربوط به مطب و کلینیک هم توضیح نوع خدمات متخصصان پوست وجود دارد........
24 آذر 1395 - 1:16
بازدید ها: 6219
در صورت تشخیص به انجام درمان های مرتبط به لیزر  بعد از تعیین نوبت  انجام درمان ها در مرکز لیزر متخصصین پوست تهران مهرگان انجام خواهد شد.
فقط در روزهای مشخص و با هماهنگی قبلی لیزر انجام میشود......
 
مرکز پوست و لیزر مهرگان  واقع در :
تهران ..اتوبان شهید حقانی نرسیده به ونک......ابتدای بلوار جردن کوچه پدیدار. ( فقط جهت انجام لیزر ها امکان مراجعه وجود دارد.
 
توضیحات مرکز و متخصصین پوست فعال و توضیحات کامل از تجهیزات در سایت مستقل مرکز لیزر مهرگان وجود دارد.
در مرکز لیزر امکانات معاینه و مشاوره و غیره وجود ندارد.....بیش از 40 متخصص پوست و مو تهران در مرکز حضور دارند که هر کدام طبق تعیین نوبت قبلی در زمان های خاص حضور دارند.
12 مهر 1395 - 22:3
بازدید ها: 1557
دسته بندی : دسته بندی نشده
مطالب این قسمت  فقط توضیحات مربوط به ادرس  و توضیحات مختصری است از موارد ی که برای آن میتوان به مطب مراجعه کرد...
 
 
ادرس مطب :  تهران. خیابان شریعتی .بالاتر از میرداماد.نبش خیابان مینا.ساختمان نیکان . طبقه دوم (جنب مترو ایستگاه شریعتی )
 
 
 لطفا مطلب  نحوه پذیرش ودرخواست نوبت را کامل و دقیق مطالعه نمایید....
شرح خدمات :
8 مهر 1395 - 21:57
بازدید ها: 1454