دکتر لیلا خورشیدی

دکتر ليلا خورشيدي

دکترای تخصصی متخصص روانشناسي - روان درمانگر-روانشناس

1- لطفا یک مورد را جهت شروع پذیرش انتخاب کنید 👇🏻

 • 💳 دکتر لیلا خورشیدی

2- لطفا یک تاریخ جهت مراجعه انتخاب فرمایید


  💡 آیا میدانستید: امروز بیش از 100 نـفـر از دکتریاب نوبت آنلاین دریافت کرده‌اند

  3- ساعات پذیرش

   ملاحظات پرداخت هزینه بیعانه

   💳 تومان پیش پرداخت

   ✔️ زمان پذیرش دریافتی، زمان مراجعه شما به مطب می باشد و ممکن است زمان ویزیت با کمی تأخیر انجام شود.

   ✔️ در صورت پرداخت هزینه جهت رزرو نوبت، هزینه پرداختی علی الحساب بوده و تسویه حساب نهایی بعد از مراجعه به مطب انجام خواهد شد.

   ✔️ در صورت عدم مراجعه و یا لغو نوبت، تصمیم گیری در مورد بازگشت مبلغ پرداختی مراجعه کننده به عهده مطب بوده و دکتریاب در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت و ممکن است هزینه شما به صورت کامل بازگشت داده نشود.


   قوانین و نکات پذیرش آنلاین

   مراجع محترم کلینیک روانشناسی خورشید،

   از اینکه  شما را در جمع ارزشمند افرادی می بینیم که برای ارتقای  سلامت روان و بهبود کیفیت زندگی خود به این مرکز اعتماد نموده اید، خرسندیم. 

   حداقل مدت زمان هر جلسه مشاوره 45 دقیقه و حداکثر یک ساعت می باشد. برای احترام به نوبت های گرفته شده توسط  مراجعان و ثبت قطعی و محفوظ ماندن نوبت شما، بخشی از هزینه مشاوره بصورت پیش پرداخت اخذ می گردد و مابقی به هنگام مراجعه به کلینیک پرداخت خواهد شد، از اینکه به زمان یکدیگر ارزش قائلید سپاسگزاریم.

    

   * توجه* در صورتیکه مشکلات مربوط به حوزه زناشویی و کودک و نوجوان می‌باشد قبل از اخذ ویزیت با شماره تلفن مطب تماس گرفته شود تا به سایر همکاران متخصص کلینیک معرفی شوید. 

   با تشکر

   پذیرش برای :

   • الــزامی

   شما با ثبت پذیرش در دکتریاب شرایط و قوانین را می پذیرید

   ثبت پذیرش

   توجه کنید که طبق قوانین دکتریاب، هرگونه واریز هزینه به جهت اخذ نوبت و یا مشاوره آنلاین یا تلفنی که خارج از سایت و پلتفرم دکتریاب انجام شود، دکتریاب مسئولیتی در قبال آن ندارد