اصول و رموز لذت بردن از رابطه جنسی

دسته بندی : دانستني هاي جنسي
رابطه جنسی
 
یکی از سوالاتی که اغلب زوجین می‌پرسند این است که چطور می‌توان هنگام رابطه جنسی بیشترین لذت را برد؟
دلیل اصلی اینکه بسیاری از زوجین در زندگی جنسی‌شان هیجانی نمی‌بینند این است که در لحظه برقراری رابطه جنسی به لحاظ روانی حاضر نیستند.
 خیلی از شما در طول روز با سرعت فوق العاده‌ای به کارهای‌تان می‌رسید و وقتی به خانه می‌رسید با خودتان فکر میکنیدچرا باید بر لذات جنسی ام تمرکز کنم و آنها را به آهستگی و با طمانینه انجام دهم! برای داشتن رابطه جنسی با تمرکز و توجه کامل باید به چند نکته توجه کنید.
 
آنچه در این راه به دست می‌آورید قدر بدانید و به سمت موفقیت برویدآیا درباره کارهایی که باید انجام دهید استرس دارید؟ آیا شما به سختی رابطه جنسی را در اولویت‌های زندگی‌تان قرار می‌دهید؟بعد از آنکه فهمیدید چه نوع استرسی انرژی ذهنی شما را می‌گیرد اقدامات فعال برای به حداقل رساندن آن را انجام دهید. تلفن همراه و کامپیوترتان را خاموش کنید و برنامه‌های روز بعد را بنویسید.
 
اصول رابطه جنسی
 
اصول لذت از رابطه جنسینگاهی صادقانه به توقعات‌تان از زندگی جنسی داشته باشیدآیا زمانی که هیچ تمایلی ندارید خودتان را مجبور به داشتن رابطه جنسی می‌کنید؟ ایا چیزهایی هست که به خودتان اجازه انجامشان را در حین رابطه جنسی نمی‌دهید یا چیزهایی می‌خواهید که نمی‌توانید آنها را از همسرتان بخواهید؟اجازه ندهید قواعد به شما بگوید که چه زمان و چگونه رابطه داشته باشید. اجبار نقطه مقابل لذت بردن است.مهارت‌های جنسی‌تان را بیشتر کنیدرابطه جنسی خوب تدریس نمی‌شود اما اگر احساس خوبی از داشتن رابطه جنسی با همسرتان نمی‌کنید، بدون شک ذهن‌تان جای دیگری می‌رود. خوشبختانه یادگیری رابطه جنسی خوب، می‌تواند برای‌ هر دوی شما سرگرم کننده باشد. شما می‌توانید با هم کتاب بخوانید، موسیقی گوش دهید، کارگاه‌های آموزشی بروید یا حتی از مشاور کمک بگیرید.
 
روابط زناشویی
 
تمرین کنید که بیرون از رختخواب هم در زمان حال باشیددر لحظه حاضر بودن مانند هر مهارت دیگری نیاز به رشد و توسعه دارد. برای بیشتر مردم یادگیری اینکه در فعالیت‌هایی به جز رابطه جنسی در لحظه حاضر باشند، راحت‌تر است.سعی کنید چند بار در روز به مدت ۵ دقیقه بنشینید و در یک جای بی سر و صدا به دنیای  درون‌تان توجه کنید. تمرین کنید که هنگامی که در حال حرکت هستید مانند زمانی که در خیابان قدم می‌زنید یا حتی در حال ورزش کردن هستید، به بدن‌تان توجه کنید.به تدریج خودتان را در لحظه حرکت دهید و به آرامی به عقب برگردیدبه طور کلی حرکت به داخل یا خارج از آگاهی و هشیاری طبیعی است. شما قطعا در اینکه حواس‌تان را برای لحظه‌ای پرت کنید موفق‌تر خواهید بود تا اینکه تلاش کنید در لحظه به موضوع مشخصی فکر نکنید. وقتی می‌بینید ذهنتان دارد به سمت و سوی دیگری می‌رود یک نفس عمیق بکشید و سعی کنید توجه‌تان را به لحظه حال جلب کنید. بر احساسات‌تان تمرکز کنید و از همسرتان بخواهید کمی فرصت دهد.
 
آموزش روابط زناشویی 
حواس پرتی حین رابطه جنسی خسته کننده است اما زمان گذاشتن برای علت یابی می‌تواند تجربه باارزشی باشد. توسعه‌ مهارت‌هایی که با کمک آنها بتوانید در لحظه لذت ببرید، می‌تواند انجام رابطه جنسی را لذتبخش کند.
 
منبع : نی نی بان
این مطلب مفید بود؟ (12)(0)
نظرات (3)
20 آبان 1394 - 20:13
بازدید ها: 27201
اصول و رموز لذت بردن از رابطه جنسی
512

نظرات شما

نظرتون در مورد پست اصول و رموز لذت بردن از رابطه جنسی چی هست ؟

 • Captcha
لطفا به نکات زیر توجه نمایید :
نظرات شما بعد از بررسی توسط پزشک و تایید نمایش داده می شود.
لطفا از بکار بردن کلمات غیر اخلاقی و به دور از فرهنگ ایرانی - اسلامی خودداری فرمایید.
 1. نظرات جدید
 2. نظرات قدیمی
 • آوا : 14 خرداد 1395 - 18:32

  سلام آقای دکتر
  من مشکلم اینه که زیاد از رابطه جنسی لذت نمیبرم .
  ترشح ندارم موقع رابطه و دلم می خواد که همسرم حس کنه کاملا ارضا شدم .
  چون اون قبلا فیلمهای س و پ ر رو میدیده حتما فکر می کنه که چرا من مثل اونها نیستم .
  از طرفی کیست تخمدان هم دارم و نمی دونم که باعث کاهش لذت جنسی می شه یا نه
  ممنون می شم جواب بدید .

 • سارا : 17 مهر 1395 - 14:42

  من هنگام نزدیکی درد وسوزش زیاد دارم الان 1 ساله ک ازدواج کردم هردکتری رفتم نتیجه ندیدم چیکارباید کنم؟
  لطفا راهنماییم کنید

 • علیرضا : 22 مرداد 1396 - 13:56

  با سلام.تجربه ای که من دارم اینه که اگه از نظر اقتصادی مشکلی نباشه و همچنین توی زندگی دغدغه ای و یا گرفتاری و فکر و خیالی نباشه/نه تنها از رابطه جنسی بلکه از نفس کشیدن و خوردن و خوابیدن وکلا از زندگی و زنده بودن لذت میبرید قربان.