تهران، تهران،

شهران، بالاتر از فلکه دوم، پلاک 153، ساختمان بانک پاسارگاد، طبقه سوم، واحد 17

فیزیوتراپی شهران

تلفن مطب : 02144339562


مختصري درباره موسسه فيزيوتراپي شهران

موسسه فيزيوتراپي شهران با رويکرد کلينيک سلامت و تناسب اندام و با بهره گيري از کادر درماني مجرب و متخصص در کنار استفاده از آخرين تجهيزات مدرن دنيا، موفق به کسب عنوان برترين مرکز فيزيوتراپي سلامت و تناسب اندام در سطح منطقه غرب تهران شده است.

اين مجموعه مجهز به آخرين دستگاهها و تکنولوژيهاي درماني اروپاست. در اين خصوص مي توان به تجهيزات تکارتراپي (ساخت فرانسه) و تکنولوژي Deep Oscillator (کشور آلمان) اشاره کرد. جالب است بدانيد موسسه فيزيوتراپي شهران، هم اکنون تنها دارنده دستگاه Deep Oscillator در سطح استان تهران و يکي از دو موسسه فيزيوتراپي کشور است که موفق به خريد و وارد کردن اين تجهيز شده است.

تجربه 15 ساله متخصصين اين مرکز، يکي از نقاط قوت موسسه فيزيوتراپي شهران است. ما در مرکز فيزيوتراپي شهران بهترين فيزيوتراپيست هاي کشور را با سوابق درخشان علمي و تجربي گرد هم آورده ايم تا بتوانيم مراجعين خود را در راستاي کنترل دردهاي حاد و مزمن، اصلاح بدفرمي هاي بدن و دستيابي به اندام متناسب به نحو احسن ياري کنيم.

حيط گرم و دوستانه اين مرکز در کنار استفاده از المانهاي نوري و موسيقيايي، موجب رضايت خاطر مراجعين محترم فيزيوتراپي شده است. ما در موسسه فيزيوتراپي شهران، تمام تلاش خود را انجام مي دهيم تا مشکلات شما دوستان عزيز را در فضايي آرامش بخش و با کمک جديدترين تکنولوژيهاي روز دنيا، برطرف سازيم.

"هدف ما بهبود سلامت هرچه سريعتر شما در فضايي گرم، دوستانه و پر انرژي ست"