قبل از ثبت سوال، می توانید در بین پرسش و پاسخ ها جستجو نمایید

Hafez
۱۹
۸۰
آقــا

ترنس؟

سلام خسته نباشید.من ترنس ftm هستم امسال کنکور مامایی اوردم مجبور شدم وایسم پشت کنکور میشه راهنمایی کنید که کار درستی کردم یا نه ؟خانوادم با اینکه تحصیل کردن به شدت مخالف من هستن و میگن که بعد از کنکور به روانپزشک مراجعه میکنیم الان به این چیزا فکر نکن ولی من واقعا درباره هویت خودم اذیت هستم .

3 پـاسـخ


 • دکتر بهاره صباغ ابريشمي متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

  با سلام، مهمترين مساله در اين زمان تطبيق هويت شماست، شايد اين قضيه روي پيشرفت تحصيلي شما و تمرکزتان تاثيرگذار باشد، اما از آنسو نگراني خانواده با توجه به طول مدتي که شما با اين داستان دست به گريبان خواهيد بود و دور افتادنتان از فضاي درس و کنکور قابل درک است، شايد بهتر اين بود که در سالهاي قبل اقدام ميکرديد، با اين حال با توجه به قضيه ترنسکچواليتي اگر شما ماماميي را انتخاب ميکرديد در آينده در ايران با لين شغل کاري از پيش نمي برديد، بنابراين بنظر انتخاب شما منطقي ميرسد.

  پاسخ پزشک مناسب بود؟ (3)(0)
 • دکتر کيانوش عباس آبادي متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

  سلام. بهتر است به يک روانپزشک مراجعه کنيد تا بررسي هاي لازم صورت بگيرد و بتوانيد تصميم درستي در اين رابطه اتخاذ کنيد. در اين مراجعه، روانپزشک مي تواند به اضطرابهاي دروني شما و نيز مشکلات ارتباطي با افراد نزديک و خانواده، بپردازد و در اين زمينه نيز به شما کمک کند.

  پاسخ پزشک مناسب بود؟ (2)(0)
 • دکتر زيبا ايراني دکتراي تخصصي روان درماني و روانشناس باليني

  سلام
  حتما از يک روان شناس به صورت حضوري مشورت بگيريد
  66702194/66703576/09125005342

  پاسخ پزشک مناسب بود؟ (0)(0)
بازدید : 88 مرتبه
پـرسـش جــدیــد
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) خوب در تهران

سوالات مشابه