قبل از ثبت سوال، می توانید در بین پرسش و پاسخ ها جستجو نمایید

ليلا
14
60
آقــا

عوارض داروها و‌دوز دارو؟

سلام وقت به خیر من یک پسر چهارده ساله دارم تقریبا از یکسال پیش پسرم تحت درمان روانپزشک میباشد دارای تیکهای ترکیبی صوتی و حرکتی و وسواس فکری میباشد سه ماه پیش دکترش را عوض کردیم و داروهای مصرفی پسرم شب یک هالوپریدول 5/. یک عدد آسنترا پنچاه میلی گرم نصف یا یک دوم وازونیدین یا کلونیدین 2/. و یک چهارم اورپ چهار میلی گرم مصرف میکند و صبحها فقط یک دوم هالوپریدول 
از موقعی که این داروها را مصرف میکند نه تنها تیکش خوب نشده بلکه خیلی شدیدتر وگسترده تر شده البته افکار وسواسی اش کمتر شده  در ضمن بزاق دهانش کم شده و حویدن و بلعیدن غذا کمی مشکب شده بسیار بیقرار شده دائم راه میرود و صداهای ناگهانی و بلند درمیارد و کاهی اوقت افت در دهانش میزند لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا دوباره به روانپزشک مراحعه کنم یا متخصص مغز و اعصاب را توصیه میفرمایید بانهایت تشکر و قدردانی 

2 پـاسـخ


  • دکتر زيبا ايراني دکتراي تخصصي روان درماني و روانشناس باليني

    سلام بهتر است به روانپزشك مراجعه كنيد تا يا دوز دارو را تغيير دهند و يا نوع دارو،با مشاوره از يک روانشناس با تجربه ميتونيد درمان را کامل تر کنيد


    66702194/66703576/09125005342

    پاسخ پزشک مناسب بود؟ (0)(0)
  • دکتر بهاره صباغ ابريشمي متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

    با سلام، درمان مشکلاتي نظير تيک و وسواس بايستي تحت نظر روانپزشک صورت گيرد و خصوصا در سن فرزند شما توسط فوق روانپزشکي اطفال، در صورت تمايل مي توانيد کلينيک روانپزشکي ويان واقع در ميدان محسني، خانم دکتر سالاري فوق تخصص روانپزشک کودک و نوجوان را در نت سرچ فرماييد.

    پاسخ پزشک مناسب بود؟ (0)(0)
بازدید : 12 مرتبه
پـرسـش جــدیــد
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) خوب در تهران

سوالات مشابه