دکتریاب دکتر سعید سلیمان میگونی

رزرو نوبت آنلاین دکتر سعید سلیمان میگونی

متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری - تهران

دکتر سعید سلیمان میگونی

لطفا یک تاریخ جهت مراجعه انتخاب فرمایید


ساعات پذیرش

مطب عفونی

نوبت عصر

مسیر یابی مسیریابی مسیریابی مسیریابی با Waze

آدرس مطب :

ميدان ابوذر (فلاح) - خيابان بيست متري ابوذر - پلاک 536 - ساختمان پزشکان صبا - طبقه سوم

تلفن : 021-55725615

c
امتیاز

5/5

تاریخ پذیرش شما : شنبه 30 شهــریور ساعت

قوانین و نکات پذیرش آنلاین

مراجعین محترم، ضمن عرض خیر مقدم به شما ، انشاء ا... بتوانم در برطرف کردن بیماری شما نقش کوچکی را ایفا نمایم. خواهشمند است قبل از اخذ نوبت به موارد زیر توجه فرمایید.

  1. تخصص اینجانب در حوزه بیماری های عفونی و گرمسیری بوده و در حدود 15 سال در این حوزه مشغول فعالیت بوده و در حدود 8 سال به دانشجویان پزشکی تدریس می کنم.
  2. روزهای کاری اینجانب شنبه و سه شنبه از 17 تا 21 می باشد.
  3. بخش عمده مراجعین به اینجانب، بیماران مبتلا به عفونت های گوارشی، تنفسی، ادراری، مقاربتی، زخم های مزمن، هپاتیت، زگیل، تبخال، سل، تب مالت و عفونت های پوستی می باشند. چنانچه احتمال می دهید که خدای نکرده به هر یک از این بیماری ها مبتلا شده اید می توانید جهت دریافت درمان استاندارد مطابق با آخرین کتاب های علمی دنیا به اینجانب مراجعه نمایید.
  4. همچنین بخش قابل توجهی از مراجعین به اینجانب بیماران مبتلا به نقص سیستم ایمنی (شامل بیماران تحت درمان با کورتون، شیمی درمانی، انواع سرطانها، ایدز، دیابت، نارسایی کلیه و ...) هستند که اخیرا دچار وضعیت غیر عادی از قبیل ضعف، خستگی، تب، تعریق و بی حالی شده اند. لازم است که این بیماران از نظر بیماری های عفونی بررسی شوند.
  5. بخش قابل توجهی از مراجعین هم از جانب سایر پزشکان متخصص جهت انجام مشاوره معرفی می شوند. خواهشمند است در این موارد، جهت اعلام نظریه کتبی از طرف اینجانب، معرفی نامه از سوی پزشک ارجاع دهنده به همراه داشته باشید.

ثبت پذیرش