تهران، تهران،

میدان ابوذر (فلاح) - خیابان بیست متری ابوذر - پلاک 536 - ساختمان پزشکان صبا - طبقه سوم

تلفن مطب : 021-55725615


 

مراجعين محترم، ضمن عرض خير مقدم به شما ، انشاء ا... بتوانم در برطرف کردن بيماري شما نقش کوچکي را ايفا نمايم. خواهشمند است قبل از اخذ نوبت به موارد زير توجه فرماييد.

  •     تخصص اينجانب در حوزه بيماري هاي عفوني و گرمسيري بوده و در حدود 15 سال در اين حوزه مشغول فعاليت بوده و در حدود 8 سال به دانشجويان پزشکي تدريس مي کنم.
  •     روزهاي کاري اينجانب شنبه و سه شنبه از 17 تا 21 مي باشد.
  •     بخش عمده مراجعين به اينجانب، بيماران مبتلا به عفونت هاي گوارشي، تنفسي، ادراري، مقاربتي، زخم هاي مزمن، هپاتيت، زگيل، تبخال، سل، تب مالت و عفونت هاي پوستي مي باشند. چنانچه احتمال مي دهيد که خداي نکرده به هر يک از اين بيماري ها مبتلا شده ايد مي توانيد جهت دريافت درمان استاندارد مطابق با آخرين کتاب هاي علمي دنيا به اينجانب مراجعه نماييد.
  •     همچنين بخش قابل توجهي از مراجعين به اينجانب بيماران مبتلا به نقص سيستم ايمني (شامل بيماران تحت درمان با کورتون، شيمي درماني، انواع سرطانها، ايدز، ديابت، نارسايي کليه و ...) هستند که اخيرا دچار وضعيت غير عادي از قبيل ضعف، خستگي، تب، تعريق و بي حالي شده اند. لازم است که اين بيماران از نظر بيماري هاي عفوني بررسي شوند.
  •     بخش قابل توجهي از مراجعين هم از جانب ساير پزشکان متخصص جهت انجام مشاوره معرفي مي شوند. خواهشمند است در اين موارد، جهت اعلام نظريه کتبي از طرف اينجانب، معرفي نامه از سوي پزشک ارجاع دهنده به همراه داشته باشيد.