ژل لب و ژل خط خنده ( مراقبت ها و مارک ها )

هدف و مخاطبان مطلب : این مطلب ابتدا توضیحات کامل و با زبانی ساده و قابل استفاده برای تمام افراد جامعه حتی با پایین ترین میزان از اشنایی با مفاهیم پزشکی و درمان های پوستی  سپس در قسمت  دوم معرفی انواع کمپانی ها و محصولات تولید شده در دنیا در این دسته از داروها مناسب برای کادر پزشکی و در قسمت سوم مطالبی مهم از نحوه درمان با فیلرها و مراقبت های ضروری بعد از درمان ها مناسب برای همگان  نگاشته شده است .

1. خواهش مهم و ضروری اینست که لطفا هر ذهنیتی که از درمان با ژل ها یا مارک های مختلف آن از طرف دوستان و بستگان و سایت های تبلیغاتی و غیر پزشکی دارید را کنار گذاشته و مطالب زیر را با دقت بخوانید.

2.پزشکان و علاقه مندان به آشنایی با محصولات با کیفیت و روز دنیا نیز توجه نمایید که مطالب مربوط به محصولات بر اساس مطالب تایید شده لابراتوار های رسمی و سایت های انجمن متخصصان پوست اروپا و انجمن جراحان امریکا و برخی مقالات معتبر تهیه شده است و بر اساس امارهای خود سازندگان یا میزان محبوبیت و فروش انها در ایران یا دیگر کشورها نمیباشد.(توضیحات دارویی و محصولات تولیده شده کاربردی برای پزشکان و کادر پزشکی تهیه شده است )

تهیه و نگارش : تیم پزشکان مشاور مطب دکتر گیتی خلیلی.

2 بهمن 1396 - 23:2
بازدید ها: 317
میکرو نیدلینگ

هدف و مخاطبان : این مطلب را در معرفی درمان با میکرونیدلینگ و همین طور مراقبت های بعد از درمان آن با توضیحاتی مهم و البته  ساده و برای تمام افراد حتی با کمترین اطلاعات پزشکی قابل فهم نگارش شده است....همین طور به علت عدم وجود اطلاعات و منابع رسمی از داروها و متد علمی مطالبی که با علامت * نگاشته شده جهت اشنایی دانشجویان و پزشکان و بر اساس سایت های رسمی تولید کنندگان معتبر میباشد.

 

میکرو نیدلینگ  یکی از روشهای بسیارمناسب دردرمانهای پوستی است که برای موارد مختلفی چون درمان منافذ باز درمان لک ها  و کک مک ها...جای جوش های خفیف...جوانسازی های مختلف ....رفع کدری ها و اب رسانی...مشکلات و خطوط کم دورچشم...توصیه می شود.....این روش یعنی : تزریق داروهای مختلف توسط دستگاهی با کارتریج های سوزنی بر روی پوست ...

انچه باعث اهمیت این روش درمانی است اینست که :

1. هزینه ای بسیار کمتر از اکثر درمان های مشابه است  .

2. علاوه بر درمان اصلی مثلا لک و رنگدانه ها یا جوش یا جای جوش  دارای مزایای مختلفی است از جمله افزایش کلاژن پوست و رفع کدری و ایجاد شفافیت در پوست را نیز دارد.

در واقع نوعی مزوتراپی است که به جای تزریق در نواحی مختلف پوست ابتدا با دستگاه کانال هایی در پوست ایجاد میشود و سپس با ریختن داروها نتیجه آن مشابه با

همان تزریق کردنست...

انجام : نحوه انجام میکرونیدلینگ بدین شکل است که دستگاهی به شکل یک قلم وجود دارد که کارتریج بر روی ان نصب میشود و توسط آن پزشک متخصص بر روی صورت آنرا حرکت میدهد.....کارتریج قسمتی است که نیدل ها ( سوزن ها ) بر روی ان قرار میگیرد ...این سوزن ها جنس خاصی هستند و بسیار نازک و در تعداد مختلف که با توجه به اینکه برای چه کاری انجام میشود و نوع پوست پزشک باید از اندازه مختلفی انتخاب کند......کارتریج ها در انواع 12 تایی 36 تایی و 42 تایی هستند.

26 دی 1396 - 4:23
بازدید ها: 374
بهترین بوتاکس دنیا
هدف و مخاطبان مطلب :{این مطلب توضیحاتی مختصرو علمی است با زبانی ساده  برای تمام افراد جامعه حتی عزیزانی که کمترین اطلاعات علمی از مطالب پزشکی دارند و با هدف آشنایی کاربردی از داروهای تحت عنوان بوتاکس ومراقبت ها و توصیه های ضروری مربوط به این درمان .. قسمت انواع برند ها و تولیدات مشابه نیز برای اشنایی پزشکان با انواع داروهای تولید شده در دنیا در این دسته دارویی نگاشته شده است}
 
تا سالیان متمادی در درمان خطوط و چروک های پیشانی و دورچشم استفاده از محصولات دارویی مختلف انهم با استفاده های طولانی تنها توصیه پزشکان بود که در عمل نیز فقط امکان رطوبت رسانی و پیشگیری ازشدیدتر شدن انها وجود داشت و در واقع فقط جراحی ها درمان موثر بود انهم علاوه بر هزینه های بسیار و اثربخشی برای مدت زمانی محدود و مانند تمام روش های تهاجمی و جراحی ها خطرات و احتمال اسیب های ناشی را به همراه داشت .
با کشف ماده ای از یک پایه سمی به نام بوتولینیوم و تهیه آن در مقدار و دز مناسب که با تزریق آن در عضلات امکان رفع چروک ها و همین طور پیشگیری از ایجاد خطوط های جدید به وجود امد......این ماده با تزریق در عضلات صورت و پیشانی با ایجاد فلجی موقت وباعث  بی تحرکی موقت در عضلات منطقه تزریق میشود که علاوه بر اینکه از ایجاد خطوط جدید جلوگیری میکند در فاصله زمانی کوتاه باعث محو شدن کامل خطوط ناشی از حرکت دادن و اخم کردن میشد و به واقع از معجزات داروسازی و پزشکی بود .....با گذشت زمان در دز های مختلف یا همان تیپ های دیگر تولید و عرضه شد....شرکت الرگان امریکا از اولین تولید کنندگان این ماده با تزریق عضلانی صورت بود که محصول تولید شده را با همان نام سم بوتاکس  BOTOX وارد باز کرد....که این نام به شکلی گسترده و در واقع یک غلط مصطلح در جامعه رایج شده است و برای تمام این گروه داروهای تزریقی ضد چروک با ماده موئره بوتولینیوم ازین نام استفاده می شود.
متاسفانه در کشور ما علاوه بر آنکه این دارو و بسیاری از درمان های پزشکی و پوستی توسط افراد غیر متخصص و حتی غیر پزشک انجام میشود و بسیاری از انواع بی کیفیت و غیر مجاز ان در بازار عرضه میشود علاوه بر تمام این مشکلات متاسفانه نکته مهم دیگری هم باعث اسیب های فراوانی شده است ..که نشر و ارائه توضیحات و اطلاعاتی گاها اشتباه و خطرناک توسط کانال ها و سایت های مختلف است ....که همین رواج گسترده این توضیحات اکثرا اشتباه  باعث نگارش این متن و اطلاع رسانی کامل از این دارو و مراقبت های بعد از درمان و نکته دیگر عدم دسترسی کادر پزشکی و متخصصان به اطلاعات کامل از انواع مختلف این دارو در دنیا که به علت عدم حضور بسیاری از شرکت های معتبر در ایران و اطلاع رسانی کافی بسیاری تولیدات این دسته دارویی برای گروه های بسیاری از پزشکان ناشناخته  مانده است باعث نگارش و توضحات کامل از تولیدات کمپانی های مختلف و معتبر گردید.
21 مرداد 1396 - 13:53
بازدید ها: 732
پذیرش بیماران جدید
نحوه  درخواست نوبت یا پذیرش در مطب  متخصص پوست و مو :
در چند سال قبل  به دلایل مختلفی از جمله حضور بیماران قدیم و پرونده دار  و حضور پزشکان در خارج کشور امکان پذیرش جدید  تقریبا غیر ممکن بود..........از سال 95  این امکان به وجود امد که  با  درخواست نوبت از طریق تلگرام و ثبت نام  امکان پذیرش وجود داشته باشد.
به علت زیادی تعداد درخواست و تنوع زیاد علت های مراجعه  و برای عدم تداخل  در حضور این عزیزان با بیماران قدیم که سالهاست با برنامه خاص مطب و درمان های آشنا هستند ....مطلب فوق بعد از پایان پذیرش اول در اینجا حذف نشد ..........چون توضیحاتی کامل و ساده ذکر شده بود و در تمام زمان های انجام پذیرش نیز به همین روال خواهد بود............
فقط در پایان مطلب اعلامیه ها جدید با ذکر تاریخ اضافه میشود که خواهش فراوان داریم با دقت مطالعه نمایید..............هیچ تغییری در روش و همین طور نوع  خدمات مطب نخواهد بود..
خواهش مهم دیگر اینکه واقعا امکان پاسخ دهی چه با تلفن  و چه با تلگرام برای تک تک افراد  و در حجم روزی بیش از 300 پیام وجود ندارد...و هر چه لازم بوده است با ذکر مثال و توضیح به ساده ترین شکل ممکن داده شده است..( لطفا کامل و با دقت مطالعه نمایید و سوالات رایج نیز در پایان مطلب پاسخ داده شده است )......20 تیرماه 1396
لطفا و خواهش اکید داریم  اگر با شرایط شما و دلایل مراجعه  شما و همین طور شرایط و روال مطب و متخصصین مطب مطابق  بود اقدام به درخواست نوبت نمایید...
در ادامه مطلب  تمام توضیحات......و در مقاله  و مطلب  مربوط به مطب و کلینیک هم توضیح نوع خدمات متخصصان پوست وجود دارد........
24 آذر 1395 - 1:16
بازدید ها: 8028
دسته بندی : دسته بندی نشده
مطب

درین مطلب معرفی مختصری از نحوه کار مطب و ادرس ها خواهیم داشت.........در چند سال گذشته امکان پذیرش افراد جدید وجود نداشت که در مقاله ای با نام ((پذیرش جدید)) کامل روش نوبت گیری برای افراد جدید را توضیح داده ایم.........دلیل اصلی حضور در سایت دکتریاب  ایتدا اهمیت و اعتبار این سایت و دلیل مهم تر کمک به عزیزانی است که گاها از نحوه کار مطب و خدمات مرتبت سوالاتی دارند که با مطالعه دقیق و کامل به این عزیزان پاسخ مناسب داده شود مخصوصا که برای منشی ها بسیار سخت است به همه عزیزان و بیماران بتوانند تلفنی پاسخ دهند

خواهشی که داریم به دقت مطالب مختلف را مطالعه نمایید که بی شک تمام سوالات مختلف شما در این مطالب و همین طور نظرات و سوالات دیگر عزیزان پاسخ داده شده است.

ادرس مطب :

 تهران. خیابان شریعتی .بالاتر از میرداماد.نبش خیابان مینا و شریعتی .ساختمان نیکان . طبقه دوم (جنب مترو ایستگاه شریعتی ).......درب ورودی ساختمان از خیابان شریعتی است.
 
لطفا مطلب  نحوه پذیرش ودرخواست نوبت را کامل و دقیق مطالعه نمایید....
اما شرح خدمات خانم دکتر خلیلی  در مطب و کلینیک لیزر مهرگان :
8 مهر 1395 - 21:57
بازدید ها: 1762
درین قسمت میتوانید تمام سوالات مربوط به پوست و مو را مطرح نمایید...
این قسمت برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط به پوست و مو  یا توضیحات مربوط به درمان ها و حتی هر نوع سوالی از خدمات مختلف از مطب در نظر گرفته شده است ....
 
تمام مطالب در سایت و همین طور پاسخ به سوالات توسط مشاورین مطب می باشد ...در مواردی که نیاز به ارسال جهت دکتر گیتی خلیلی یا دیگر متخصصان باشد برای ایشان ارسال و با ذکر نام ایشان پاسخ داده خواهد شد.
 
نکات دیگر انکه :
29 آذر 1395 - 15:0
بازدید ها: 8576
کلینیک لیزر مهرگان
در صورت تشخیص به انجام درمان های مرتبط به لیزر  بعد از تعیین نوبت  انجام درمان ها در مرکز لیزر متخصصین پوست تهران مهرگان انجام خواهد شد.
فقط در روزهای مشخص و با هماهنگی قبلی لیزر انجام میشود......
 
مرکز پوست و لیزر مهرگان  واقع در :
تهران ..اتوبان شهید حقانی نرسیده به ونک......ابتدای بلوار جردن کوچه پدیدار. ( فقط جهت انجام لیزر ها امکان مراجعه وجود دارد نه ویزیت )
 
توضیحات مرکز و متخصصین پوست فعال و توضیحات کامل از تجهیزات در سایت مستقل مرکز لیزر مهرگان وجود دارد.
در مرکز لیزر امکانات معاینه و مشاوره و غیره وجود ندارد.و یک مرکز مجهز به انواع تجهیزات لیزر و جراحی است ...بیش از 40 متخصص پوست و مو تهران در مرکز حضور دارند که هر کدام طبق تعیین نوبت قبلی در زمان های خاص حضور دارند.
12 مهر 1395 - 22:3
بازدید ها: 1886