قبل از ثبت سوال، می توانید در بین پرسش و پاسخ ها جستجو نمایید

28
37
خانــم

حالت تهوع زیاد در اثر مصرف قرص؟

سلام اقای دکتر،من چند روز توسط شما ویزیت شدم و تازه خوردن قرص رو شروع کردم ولی خیلی حالت تهوع دارم ومعده درد شدید ونمی تونم قرصمو ادامه بدم لطفا بگین باید چیکار کنم اگرقرص معده مصرف کنم  مشکلی پیش نمیاد لطفا راهنماییم کنید؟

2 پـاسـخ


  • دکتر منصور آگاهي متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

    با سلام
    در صورت ايجاد تهوع، بهتر است دارو با دز کمتر و همراه با غذا ميل شود تا حالت تهوع برطرف گردد. با گذشت چند روز اين حالت برطرف خواهد شد ولي در صورت عدم برطرف شدن و آزارنده بودن آن نياز به تغيير دارو مي باشد.

    پاسخ پزشک مناسب بود؟ (1)(0)
  • دکتر زيبا ايراني دکتراي تخصصي روان درماني و روانشناس باليني

    سلام
    برخي موارد علت تهوع ها بيشتر جنبه عصبي دارند.
    براي درمان مشکل معده خود با مراجعه به متخصص گوارش شرحي از داروهاي مصرفي بدهيد که با تجويز داروهاي ضد تهوع اميدوارم مشکل شما حل گردد

    پاسخ پزشک مناسب بود؟ (0)(0)
بازدید : 21 مرتبه
پـرسـش جــدیــد
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) خوب در تهران

تخصص های پربازدید

دکتر گوارش در تهران
متخصص زنان و زایمان
متخصص ارتوپد
متخصص پوست، مو و زیبایی

سوالات مشابه