پذیرش بیماران جدید

دسته بندی : دسته بندي نشده
پذیرش بیماران جدید
نحوه  درخواست نوبت یا پذیرش در مطب  متخصص پوست و مو :
در چند سال قبل  به دلایل مختلفی از جمله حضور بیماران قدیم و پرونده دار  و حضور پزشکان در خارج کشور امکان پذیرش جدید  تقریبا غیر ممکن بود..........از سال 95  این امکان به وجود امد که  با  درخواست نوبت از طریق تلگرام و ثبت نام  امکان پذیرش وجود داشته باشد.
به علت زیادی تعداد درخواست و تنوع زیاد علت های مراجعه  و برای عدم تداخل  در حضور این عزیزان با بیماران قدیم که سالهاست با برنامه خاص مطب و درمان های آشنا هستند ....مطلب فوق بعد از پایان پذیرش اول در اینجا حذف نشد ..........چون توضیحاتی کامل و ساده ذکر شده بود و در تمام زمان های انجام پذیرش نیز به همین روال خواهد بود............
فقط در پایان مطلب اعلامیه ها جدید با ذکر تاریخ اضافه میشود که خواهش فراوان داریم با دقت مطالعه نمایید..............هیچ تغییری در روش و همین طور نوع  خدمات مطب نخواهد بود..
خواهش مهم دیگر اینکه واقعا امکان پاسخ دهی چه با تلفن  و چه با تلگرام برای تک تک افراد  و در حجم روزی بیش از 300 پیام وجود ندارد...و هر چه لازم بوده است با ذکر مثال و توضیح به ساده ترین شکل ممکن داده شده است..( لطفا کامل و با دقت مطالعه نمایید و سوالات رایج نیز در پایان مطلب پاسخ داده شده است )......20 تیرماه 1396
لطفا و خواهش اکید داریم  اگر با شرایط شما و دلایل مراجعه  شما و همین طور شرایط و روال مطب و متخصصین مطب مطابق  بود اقدام به درخواست نوبت نمایید...
در ادامه مطلب  تمام توضیحات......و در مقاله  و مطلب  مربوط به مطب و کلینیک هم توضیح نوع خدمات متخصصان پوست وجود دارد........
جهت پذیرش و نوبت دهی برای افرادی  که اولین مراجعه بوده و پرونده در مطب ندارند طبق لیست ثبت نوبت در تلگرام یا تلفن بوده که  تمام پذیرش ها  در خرداد و تیرماه خواهد بود.( به تعداد ظرفیت ).........شروع ثبت نام  از بهمن 95 خواهد بود و  حتما توجه داشته باشید شروع  پذیرش از 30 خرداد ماه الی پایان مرداد ماه میباشد.
 
1.درخواست نوبت از طریق پیام به شماره تلگرام اعلامی  میباشد.  : .........لطفا فقط پیام به تلگرام ........dysport@....09361194640
 2.در مرکز لیزر به هیچ عنوان شرایط و امکان ویزیت وجود ندارد و طبق نوبت دهی و تعیین نوع لیزر در مطب در زمان اعلام شده امکان مراجعه وجود خواهد داشت .
3. در مطب چیزی تحت عنوان بین بیمار و خارج از نوبت و غیره وجود نداشته و ندارد و تمام عزیزان فقط در ساعت مقرر شده میتوانند مراجعه و پذیرش شوند...
4.فقط موارد اعلام شده و طبق برنامه مشخص کاری هر پزشک متخصص پذیرش امکان پذیر خواهد بود .(لطفا با دقت مطالعه نمایید )
 5.در همین سایت در مطلب پرسش های پوست و زیبایی مشاورین و پزشکان مشاور مطب تمام سوالات مربوط را پاسخ خواهند داد.
6.در مطب مواردی با عنوان مشاوره و سوال یا مشابه که در برخی مراکز هست به هیچ وجه وجود نداشته و ندارد و فقط جهت بیماران قدیمی به روش های مختلف انواع مشاوره های غیر حضوری وجود داشته است.
7. نوع درمان های قابل انجام در لیزر با توجه به تجهیزات مرکز لیزر مهرگان و قیمت ها نیز بر اساس لیست تعیین شده آن مرکز می باشد که در سایت لیزر مهرگان توضیح داده شده است .
8. بیماری های مشخص پوستی و در واقع غیر مطبی و بیمارستانی امکان پذیرش نخواهد بود ( بسیاری از بیماری های پوستی  بیمارستانی و درمانگاهی هستند و نیاز به حضور مستمر پزشک و هم چنین تجهیزات مرتبط را دارد  )
9...شماره و ایدی اعلام شده فقط  تلگرام ان متعلق به بخش نوبت دهی مطب میباشد  {{{{از تماس تلفنی و ارسال پیامک خودداری نمایید.}}}}
 
مثال  از  نحوه نوبت گرفتن در تلگرام :::
برای نوبت از طریق تلگرام بعد از نام و نام خانوادگی و ذکر موبایل ..علت مراجعه .......شهر یا کشور محل سکونت .
مواردی که در قسمت علت مراجعه میتوانید ذکر کنید در زیر توضیح داده شده است :
 
1. جهت لیزر ( جای جوش...اسکار ....ضایعات پوستی ...دابلو  ...لک ..لیفتینگ...ار.اف..)
2. جهت جوانسازی به معنی ویزیت جهت مواردی چون :( ژل و بوتاکس..لیفتینگ. ..ساب سیژن ..ماکرو...هایفو ...انواع زیبایی ....تزریق چربی .)
3. ویزیت  ( یعنی درمان جوش..منافذ....لک...منافذ ..خشکی ..ریزش مو ..... معاینه های منظم....)
 
به علت حجم زیاد پیام ها در تلگرام تاخیر چند روزه در پاسخ بدیهی است..
تلگرام مطب : DYSPORT@..........یا شماره موبایل : 09361194640 (فقط تلگرام و از تماس و پیامک به موبایل اعلام شده خود داری نمایید )
 
مثال :
1.بی تا نیکو روش...09122125139....جهت ویزیت  درمان جای جوش........تهران
2. عیلرضا محمدی .....0912232194.....جهت ویزیت جوانسازی .....مسافر از هلند
3. ماندانا حقیقت ......09122121344....ویزیت لیزر هایفو ...لیزر موی زائد......زاهدان
 
خواهشی که داریم در یک پیام نه  چندین  پیام متعدد مشخصات مطابق با مثال ذکر شده باشد.
در زمان تکمیل ظرفیت  در لیست رزرو قرار داده خواهد شد و در صورت کنسلی افراد جایگزین می شوید که  یک پیام جهت تماس در ساعات کاری مطب ارسال خواهد شد.
ساعات کاری مطب :
شنبه و یک شنبه و چهارشنبه عصر از ساعت 2 الی 6
سه شنبه صبح ساعت 10 الی 1.........3 الی 6.30
دوشنبه و پنج شنبه مطب تعطیل میباشد .
 
در مدت زمان اعلام شده پاسخ و نوبت دهی در تلگرام کامپیوتر  می باشد و فقط امکان پاسخ به پیام هایی دقیقا مثله مشخصات گفته شده و مطابق مثال اعلامی را دارد..........در صورت درست بودن درخواست شما کامپیوتر پیام  خواهد داد  : ( ثبت شد و اعلام میشود  ) را برای شما ارسال مینماید.( کامپیوتر فقط پیام های صحیح را در لیست ثبت میکند )......بعد از ان کامپیوتر از شما انتخاب نوبت عصر  یا صبح را برای مراجعه خواهد خواست تا طبق آن برای شما نوبت مناسب را تعیین نماید....حتما بعد از تعیین نوبت و ارسال ان برای شما  کلمه {{{تایید یا کنسل را ارسال نمایید.}}}..........
پیام ثبت شد در فاصله زمانی نهایت یک هفته برای شما ارسال میشود.......اما مراحل بعدی تعیین نوبت در فاصله زمانی طولانی تر و گاه تا 2 ماه ارسال خواهد شد ......
تمام تلاش برای انجام راحت و اسوده تر شما عزیزان می باشد که با رعایت نکردن و عدم دقت مراجعین ممکن نخواهد بود....
++++ مراجعین از مناطق دور حتما روز قبل مجدد برنامه مطب را  با تلفن یا تلگرام چک فرمایید.( متاسفانه به علت برخی مشکلات و فشار کار و کسالت پزشکان کنسلی ناخواسته داشته ایم )
 
لطفا مطالب و پست های دیگر را در وب سایت را مطالعه نمایید....
سپاس فراوان مدیریت مطب
 
(((مطلب جدید و مهم ))))
1.از این تاریخ 20 تیرماه به علت فول شدن ظرفیت لیست بسته شده است و هر هفته با مشخص شدن کنسلی ها به هر تعداد که باشند نفرات جدید جایگزین می شوند .
2. موارد مربوط به بیمار های پوستی در بسیاری موارد بیمارستانی و درمانگاهی است و نیاز به حضور همیشگی متخصص و در دسترس بودن پزشک هست.
 
20 تیرماه 1396.
از انجایی که امکان توضیح موارد بالا برای تک تک افراد وپاسخ گویی و توضیح برای بیش از 300 تلفن و پیام در تلگرام نبود مطلب فوق نگاشته شده و گرنه لزومی نداشت و به هر پیام و تماسی جواب داده میشد............خواهشا با دقت مطالعه نمایید..........در تمام سال شما به شکل فوق میتوانید در تلگرام طبق مثال درخواست نوبت را ارسال نمایید که با توجه به تاریخ در لیست نوبت یا اگر در زمان پذیرش ها باشید در لیست کنسلی و جایگزین و اگر زمان پذیرش پایان یافته باشد یا مورد مراجعه شما برای مطب مقدور نباشد به شما اعلام میشود.....
 
دکتر گیتی خلیلی از اول مهرماه لغایت پنجم اذرماه ایران نیستند.....مطب ماه محرم کامل تعطیل میباشد...........متخصصان دیگر از پایان محرم و خانم دکتر خلیلی نیز از اذرماه ایران هستند...
 
برخی سوالات که مکرر از طرف افراد پرسیده میشود :
تمام درمان های لیزر فقط توسط خانم دکتر خلیلی و در مهرگان انجام میشود.........( یعنی اگر در ویزیت توسط دیگر متخصصان تشخیص بر لیزر یا جراحی و چربی باشد برای انجام آن با خانم دکتر خلیلی نوبت داده میشود.
خواهش اکید به دقت و مجدد متن بالا را ابتدا مطالعه کنید امکان توضیح مجدد منشی ها برای همگان نیست......این شرایط برای بیماران جدید که پرونده در مطب ندارند می باشد که بعد از مراجعات اولیه و تشکیل پرونده برای ادامه درمان و مراجعات بعدی در جریان نحوه نوبت گیری بیماران قدیمی قرار خواهند گرفت ( بیمارانی که در مطب پرونده دارند از طریق تلگرام و تلفن های مخصوص به خود شان اقدام کنند.
به لطف پزشکان و همکاری بیماران تمام افرادی که در لیست نوبت از 94 تا خرداد 96 بودند پذیرش شدند و در حال حاضر حداکثر انتظار در نوبت 6 ماه مییاشد...
بارها تکرار کردیم که در تلگرام سیستم کامپیوتری است و انهم به شکلی که گفته شد عمل میکند و تنها به پیام درست میتواند پاسخ دهد .....در صورتی که پیام شما صحیح نباشد یا اعلام میکند پیام شما نامفهوم است یا لینک همین مطلب را مجدد ارسال میکند........اما هر چند هفته تیم پذیرش پیام ها را چک میکند  و در صورت(( نیاز)) اقدام به پیام خواهند کرد ( پس خواهشا فقط به شکلی که گفته شد و فقط دریک پیام ارسال کنید ).
اگر درخواست شما صحیح باشد برای شما پاسخ : ثبت شد  ارسال میشود......در صورت طولانی شدن زمان انتظار بیش از 3 ماه از اعلام زمان البته بعد در صورتی که  پیام ثبت شد را دریافت کرده اید و زمان انتظار تا نوبت طولانی شد  ارسال مجدد ( یک پیام شامل مشخصات و نام و موبایل ) اگر در لیست بوده باشد به شما پاسخ میدهد :: شما در لیست هستید.......
 
در دی و بهمن تمام نوبت ها فقط جهت خانم دکتر گیتی خلیلی است ( پزشکان دیگر حضور ندارند).
اطلاعیه 10 دی ماه : به علت قطع تلگرام و مشکلات ناشی از قطع آن تلاش شد از طریق پیامک به افراد اطلاع داده شود.
((( متاسفانه برخی افراد در علت مراجعه به دلایل مختلف و تاسف باری علت مراجعه را اشتباه ذکر میکنند در صورت اعلام اشتباه در علت مراجعه حتی در زمان حضور تان در مطب نوبت شما کنسل  میشود...... چون برنامه مطب در هر روزی برای گروه مختلفی است و از همه مهم تر بر اساس علت مراجعه شما و زمانی  که لازم دارد برای بیمار بعدی ساعت گذاشته می شود ویزیت یا بوتاکس یا ژل هر کدام مقدار زمان متفاوتی را لازم دارد که با اعلام اشتباه شما میزان انتظار بیماران بعدی بی جهت طولانی میشود.
طبق توضیحات کامل بالا لطفا طبق نیاز و قصد شما در مراجعه به مطب در تلگرام و تماس تلفنی علت مراجعه را درست اعلام کنید.
ویزیت : جوش..لک ...جای جوش...چک نرمال...ریزش مو...بیماری پوستی...الرژی ووووووووو
جوانسازی : ویزیت جوانسازی....ژل و فیلر....بوتاکس...چک پوستی نرمال...شل شدگی...جراحی زیبایی....موارد زیبایی...
نکته مهم : تمام افرادی که تزریق بوتاکس یا ژل و مشابه داشته باشند در فاصله 10 الی 15 روز بعد از ان جهت چک کردن نرمال یک جلسه ویزیت رایگان ضروری است (برای معاینه و چک کردن از میزان تاثیر دارو ).
از 10 بهمن تا پایان اسفند یکشنبه صبح و سه شنبه عصر هم با ساعت کاری مطب اضافه شد ه است تلاش بر این است که تا قبل از عید ویزیت های جوانسازی و لیزر نوبت داده شود.
در چند مقاله دیگر نحوه کار مطب...کلینیک ...لیزرها و موارد دیگر توضیح داده شده که لطفا مطالعه نمایید
خواهشی که داریم تلگرام اعلام شده  فقط جهت نوبت دهی است و از ارسال پیام های مختلف و درخواست و غیره خودداری نمایید.
در صورت طولانی شدن روند انتظار در لیست میتوانید از همان شماره پیام مجدد ارسال کنید.......
هر هفته با مشخص شدن نفراتی که نوبت خود را تغییر یا کنسل میکنند نفرات جدیدی اضافه میشوند......
...زمان انتظار در مطب به لطف همکاری شما و با  دقیق اعلام کردن علت مراجعه شما میباشد و  فعلا حدودا 30 دقیقه میباشد........( متاسفانه در تلگرام برخی افراد بعد از مدتی امکان ارسال پیام برایشان نیست و تلگرامشان از لیست delet  شده است)
همه این شرایط و زحمات برای این بوده است که به شما اطلاع رسانی شود  تا کار پذیرش شما و افراد دیگر ساده تر شود........هیج منشی و اپراتوری امکان تکرار این نکات و توضیحات را روزانه برای 300 نفر ندارد............
حضور ما  درین سایت با هدف اطلاع رسانی از شرایط خدمات مطب و اعلامیه ها در زمان هایی که مطب پذیرش دارد  است ، همین طور مقالات پوست و پاسخ به سوالات بیماران است ......به ویژه آنکه در سالیان متوالی امکان پذیرش بیمار جدید کمتر فراهم بوده است  و  در نحوه مدیریت مطب و همینطور  خدمات مطب و لیزر و درمانها  تفاوت هایی وجود دارد که نیاز به توضیحات داشت........
خواهش مهم دیگری که داریم به ویژه برای عزیزان در شهرستان ها : که اگر تاکنون به متخصص پوست مراجعه نکرده اید ابتدا به متخصص پوست در شهر محل زندگی مراجعه نمایید ( در تمام شهرستان ها پزشکان متخصص پوست متبحری وجود دارند ) بعد از اانجام درمان های اولیه و در صورت نتیجه بخش نبودن به متخصص یا فوق تخصص در شهر و محلی دور تر مراجعه کنید........همین طور در لیزر ابتدا از سایت معتبر( فقط سایت رسمی متخصص ) یا پزشک خود اطلاعاتی مختصر از روش ها و نحوه درمان و مراقبت های لازم داشته باشید ....در بسیاری از بیماران جدید و به ویژه عزیزانی که از شهرستان ها مراجعه میکنند تصورات و ذهنیتی که از لیزر و حتی درمان های پوست یا زیبایی دارند بسیار دور از واقعیت میباشد..به ویژه مراقبت های مهم بعد از انجام لیزر یا دوره زمانی لازم و هزینه ها و غیره ( بسیاری لیزر های جای جوش و اسکار و میکرونیدلینگ چند روزی پوست قرمزی والتهاب دارد).....در مقالات مربوط به لیزر و درمان پوست توضیح کامل وساده ای داده شد.
به امید پوستی سالم و زیبا برای تمام هموطنان عزیز....

مطالب مشابــه :

نظرات (38)
24 آذر 1395 - 1:16
بازدید ها: 6894

نظرات شما

نظرتون در مورد پست پذیرش بیماران جدید چی هست ؟

 • Captcha
لطفا به نکات زیر توجه نمایید :
نظرات شما بعد از بررسی توسط پزشک و تایید نمایش داده می شود.
لطفا از بکار بردن کلمات غیر اخلاقی و به دور از فرهنگ ایرانی - اسلامی خودداری فرمایید.
 1. نظرات جدید
 2. نظرات قدیمی
 • ملیحه : 3 دی 1395 - 2:9

  با سلام و خسته نباشید من خواهرم از تهران با مطب تماس گرفته و قرار شده برای ویزیت و لیزر براش وقت بذارید من از لندن برای اخره دی ایرانم میشه برای جوش و کمی لک هام منم وقت بگیرم ؟؟ خانم دکتر ویزیت هم میبینند چون میدونم ایشون اکثرا کارهای جدی و ژل و بوتاکس رو انجام میدن خواستم بدونم

  دکتر گیتی خلیلی:4 دی 1395 - 0:14

  خانم ملیحه ما در پذیرش بیماران جدید به چند دلیل مشکلاتی داریم......اول اینکه خدمات و ارتباط همیشگی با بیماران که این خود شرایط و توانایی خاصی نیاز دارد...........خدمات اصلی ما لیزر و زیبایی است و معمولا وویزیت ها جزیی از اون هست .......درمان جوش..جای جوش..لک ..انواع اسکار...کلیه موارد مربوط به جوانسازی از ماکرو..لیزر های مختلف وفیلرها و ...خطوط دورچشم...افتادگی پوست .......تا ویزیت معمولی پوست و مو..........ریزش مو.......بیماری های مختلف پوست از مواردی است که انجام میشود......

 • علیرضا : 3 دی 1395 - 2:49

  من برای جای جوش هام و انجام لیزر میخوام وقت بگیرم میشه بگید چند جلسه است و هزینه اش چقدره

  دکتر گیتی خلیلی:4 دی 1395 - 0:18

  دوست عزیز شما در تماس با مطب اعلام کنید برای ویزیت و درمان جای جوش...........طبق تشخیص پزشک متخصص و نه توصیه و درخواست شما درمان و تکنیک درمانی مناسب به شما توصیه می شود.......بر خلاف تبلیغات رایج اکثر درمان ها نیاز به انجام لیزر و هزینه زیاد ندارد......با محصولات دارویی شاید نتیجه حاصل شود....باز هم تاکید میکنم ::فقط بر اساس تکنیک های علمی و تایید شده و توصیه پزشک متخصص مطب نه چیزی که شما شنیده یا در مراکز دیگری ممکن است توصیه شده باشد

 • حمیده : 24 دی 1395 - 15:31

  سلام خانوم دکترعزیز؛من اخراسفند عروسیمه؛صورتم خیلی خال داره؛توروخدابهم بگید چیکاکنم؟نکنه بالیزر بردارم جاش بمونه؛بهم ج بدید خاهشا؛و حتمن ی وقت ویزیت میخام

  دکتر گیتی خلیلی:25 دی 1395 - 2:39

  مبارک باشه.......نگران نباشید ولی در مورده انجام بسیاری از تکنیک ها و درمان ها با لیزر برخلاف باور اشتباه رایج تجهیزات و دستگاه تنها 30 درصد اهمیت دارند و پزشک متخصص و میزان تبحری که در انجام ان روش دارد اهمیت بیشتری دارد و احتمال اسیب های احتمالی کم یا هیچ خواهد بود و یا نتیجه بسیار خوبی درمان خواهد داشت...در پوست بعد از معاینه کامل میتوان نظر قطعی از طول درمان و انتخاب نوع روش مناسب را انجام داد....

 • مایسا : 19 بهمن 1395 - 15:21

  سلام خسته نباشید
  من بدنم و بازوهام وش میزنه و لکش رو بازو و کمرم مونده عید هم عروسیمه خواهش میکنم راهنماییم کنید

  دکتر گیتی خلیلی:23 بهمن 1395 - 20:13

  پزشک متخصص پوست باید معاینه کنند............درمان های پوست به ویژه برای جوش یا لک نیاز به معاینه دقیق پزشک متخصص برای تشخیص و نکته دیگر اینکه در اکثر موارد باید دوره های دارویی بسیار منظم و دقیق طی شود.......مراقبت از پوست جزیی از بهداشت و نیاز روزانه می باشد....و وقتی دچار اسیب هایی مثله جوش و غیره نیز به وجود اید طبیعی است که باید این مراقبت ها بیشتر و دقیق تر صورت بگیرد

 • Elham : 17 فروردین 1396 - 16:6

  سلام
  من میخواستم برای جوش صورت و لک وقت بگیرم بعد میخواستم نحوه وقت گیری ومراجعه رو بدونم!متشکرم

  دکتر گیتی خلیلی:8 تیر 1396 - 5:13

  فروردین ماه مطب کاملا تعطیل میباشد .......پذیرش افراد جدید هم از طریق رزرو در تلگرام از اواسط اردیبهشت مقدور میباشد...............نوبت بعدی پذیرش افراد جدید نیز تیرماه میباشد

 • مهتاب : 19 فروردین 1396 - 13:4

  سلام
  من 30 سالمه و از سال 82 پیش دکترهای مختلف رفتم که سه تای آخریشون خیلی هم معروف هستند ولی متأسفانه پوستم که قبلا فقط جوش داشت الان جوش ، اسکار و لک و یه عالمه چروک (به خاطر خشک شدن ناشی از مصرف بی اندازه لایه بردار) داره رنگ پوستم خیلی روشنه و همه اینها تو صورتم خیلی معلومن واقعا رو کیفیت زندگیم تأثیر گذاشته الان تنها دلخوشیم اینه که بتونم یه وقت از خانم دکتر خلیلی بگیرم خواهش میکنم بهم یه وقت فوری بدین

  دکتر گیتی خلیلی:19 فروردین 1396 - 19:30

  در درمان جوش دوره مصرف داروها زمان بندی دارند و با توجه به جنس و رنگ پوست و همین طور نوع جوش ها باید داروی مناسب توصیه بشه و همین طور مانند لیزر ها مراقبت های بعد از اون ها بسیار مهم هستند

 • معصومه : 6 اردیبهشت 1396 - 17:51

  سلام خانوم دکتر عزیزم وقتتون بخیر
  خانوم دکتر دختر خاله من هلند زندگی میکنن وبرای درمان ویتیلیگو میخان بیان ایران و من شما رو معرفی کردم
  شما برای ویتیلیگو ویزیت میکنید وآیا درمان قطعی داره؟؟

 • فاطه : 10 اردیبهشت 1396 - 10:31

  سلام. خداقوت
  من شهرستان هستم و شاغل. 34 سالمه و دچار لكه های قهوه ای پوستی و شروع چین و چروك و كبودی دور چشم و شل شدن خفیف ژوست شده ام. البته به دنبال لیزر و اعمال این چنینی نیستم و ترجیحم البته قطعا با صلاح دید دكتر محترم درمان داروی است.
  امكان نوبت دهی دارید. چگوه میتوانم وقت قططعی بگیرم. پاسخ گویی به پیامم نهایت لطف شماست. سپاسگزارم

  دکتر گیتی خلیلی:1 خرداد 1396 - 16:37

  بله برای تعیین نوبت ویزیت میتوانید عصر ها با تلفن مطب تماس بگیرید..........در حال حاضر 4 شنبه و 5 شنبه پذیرش جدید توسط پزشک متخصص پوست و مو مقدور میباشد

 • ر.م : 2 تیر 1396 - 13:38

  باسلام.ببخشین مشکلم ریزش مو هست،و اینطورکه مشاهده کردم بیماران جدید بسختی پذیرش میکنم.والله من دنبال زیبایی نیستم.اما دیگه درمان کچلی سر برا یه خانم زیبایی نیس که،واقعا وضعم حاده،ساکن شهر تبریزم،تو نت خوندم که خانومی از اهواز اومده پیش خانم دکتر برا ریزش مو،ایشونم اورژانسی آمپول زدن بهشون و کلا قطع شده ریزششون.من الان پنج ساله ریزش دارم و به تمامی دکترهای بنام تبریز مراجعه کردم اما فقط سرم کچل ترشده.من بخاطر این مشکلم حتی مجبور به طلاق شدم.اگه امکان ویزیت هس،بهم بگین تا ایشونم یه بار ویزیتم کنه.بخاطر فکر موهام دارم کلا همه جور مریضی میگیرم.پی از پی کردم،همه جور دارو مصرف کردم.مشکل تیروئید و کم خونی،کمبود ویتامین ندارم

  دکتر گیتی خلیلی:7 تیر 1396 - 23:24

  دوست عزیز امیدوارم که امکان رفع مشکل شما به لطف و توکل بر پرودگار توسط مطب وجود داشته باشه..........مطب در سال در زمان های خاصی مثله همین خرداد و تیرماه مخصوص افراد جدید و کسانی که پرونده ندارند هست و هم اکنون در حال پذیرش هستیم ..............از طریق راههای که در پست پذیرش و تیرماه گذاشته شده اقدام کنید........در تلگرام نیز بعد از دریافت نوبت توسط کامپیوتر در صورت نیاز مشاورین پاسخ گو هستند.

 • Bahare ta : 12 تیر 1396 - 18:36

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من ۱۹ سالمه و مهرماه سال پیش برای اولین بار موهای صورتمو اصلاح کردم از طریق بند و صورتم پر جوش شد .دکتر رفتم و بعد از هزینه ی خیلی زیاد پوست صورتم بدتر شد و بخاطر یکی از داروها سوخت.داروهارو قطع کردم و بعد از رویش مجدد موهای صورتم لیزر کردم .صورتم تا دو هفته خوب بود اما بعد دوباره شروع به جوش زدن کرد .الان صورتمو با ژیلت اصلاح میکنم.کموبیش صورتم جوش میزد تا اینک محلول کلیندامایسین رو استفاده کردم .خیلی خوب بود جوشای صورتم بهتر شدن اما جای بعضی جوشام مونده و چنتا از اونا جاشون داره چاله میشه .چیکار کنم خانوم دکتر؟راه حلی هست خلاص شم از شر این جوشا؟صورتم خیلی صاف و خوب بود قبلا.ممنون میشم جوابمو بدین.

  دکتر گیتی خلیلی:15 تیر 1396 - 21:25

  سوالات پوست رو باید در مطلبی که مربوط به سوالات پوست هست ارسال میکردید !!! اسیب های اصلاح با بند متاسفانه شدید و گاه میکربی است ...البته شما این طور که توضیح دادید مشکلات و اسیب از محلول ها و همین لیزر غیر صحیح پوست تون داشته ...متاسفانه تعداد مراکز لیزر غیر معتبرنیز بسیار زیاد است .....درمان قطعی نیاز به طی کردن صحیح مراحل و فاز های مختلف درمان داردو برای هر شخص و نوع جوش و اسیب نیز کاملا متفاوت است ..درمان جای جوش و اسکار اکنه باید بعد از درمان کامل جوش و ثبات شروع شود ..............درمان ها هرگز و هرگز یک شبه و انی نیست...هزینه های زیاد و پیچیده هم لازم نیست...اگاهی شخص و انجام مراقبت های بهداشتی لازم و منطقی نیز همیشگی است ...

 • پریا : 24 تیر 1396 - 10:12

  با سلام
  من در تاریخ 11 تیر در تلگرام شما پیام برای دریافت نوبت فرستادم و جواب ثبت شد هم آمد اما دیگه پیغامی نیومده

  دکتر گیتی خلیلی:24 تیر 1396 - 11:28

  به تاریخ مطلب بالا اگر توجه کنید از دی ماه ثبت نام عزیزانی که در مطب پرونده ندارند شروع شده بوده است...............و انجام آنها از خرداد ماه شروع شده است ...با توجه به حجم انها مجبور به اضافه کردن زمان پذیرش تا 20 مرداد شدیم ................پیام ثبت شد توسط کامپیوتر در تلگرام یعنی مشخصات درست بوده و در لیست رزرو ثبت شده اید تا اگر کسنلی وجود داشت جایگزین شوید .............نوبت دهی بر اساس زمان ثبت درخواست...علت مراجعه میباشد.

 • مهرنوش : 3 مرداد 1396 - 8:44

  با عرض سلام و خسته نباشید؛ در مورد مواردی که مدنظرم هست که شامل زیبایی صورت است مثل جوانسازی مورد نیاز پوستم (با مشورت و طبق نظر پزشک)، رفع سیاهی و گودی زیر چشمم و رفع خط خنده و پیشانی با توجه به اینکه اسم روشهای درمان هرکدام را به درستی نمیدانم ممنون میشم راهنماییم کنید که در تلگرام به کدام یک از موارد اشاره کنم.

  دکتر گیتی خلیلی:3 مرداد 1396 - 10:41

  ویزیت جوانسازی رو باید بزنید................لزومی به معرفی درمان از طرف شما نیست.............در نوبت دهی همین مشخص بودن ویزیت بودن یا موارد دیگر فقط کلی است وجهت زمان بندی نوبت گذاشتن برای بیماران با توجه به کارشون هست........

 • آرزو.داداشی : 6 مرداد 1396 - 9:49

  سلام.امیدوارم بهم وقتی بدید دکتر خلیلی عزیز .پیام رو با توجه به توضیحات ارسال کردم و منتظر هستم .چون مراسم عروسیم نزدیکه و ازتون خواهش میکنم برای ما که تازه ثبت نام کردیم روزیو در نظر بگیرید. یک دنیا ممنونم

  دکتر گیتی خلیلی:6 مرداد 1396 - 19:12

  خانم دکتر خلیلی تا مهر ماه ایران هستند ........اذرماه از امریکا برمیگردند و تا پایان سال ایران هستند ........چون افراد جدید ثبت نوبت شده از بهمن تا پایان مرداد هم تموم نمیشه ...برنامه جدیدی رو خواهیم داشت....یک روز کاری در سال جهت مراجعین اولین بار و همین طور مواری که شخصا انجام میدن مثله لیزر..تزریق ها..میکرونیدلینگ ...ویزیت لیزر و جوانسازی ها رو با ایشون و موارد ریزش مو..ویزیت های جوش و لک و غیره رو با پزشک متخصص دیگر مطب که سالها تجربه اصلیشون در ویزیت ها و درمان های نسخه ای و تمام درمان های اولیه قبل از انجام درمان های لیزر و زیبایی و ترمیمی اجرا کنیم......در تلگرام نوبت دهی پیام دهید در صورت کنسلی نوبت نزدیک جایگزین میشوید

 • مرضیه : 15 مرداد 1396 - 15:22

  با سلام و خسته نباشید:
  من دو ماهی هست که تحت نظر دکتر خلیلی و دکتر علمشاهی هستم.جلسه اولی که به مطب رفتم ویزیت شدم و برام ساب سیژن و مزوتراپی انجام دادند. و بهم گفتن که باید ماهی یکبار برای مزوتراپی و ساب سیژن مراجعه کنم. سوالم اینه که الان که برای بار دوم می خوام برای انجام مزوتراپی مراجعه کنم باید دوباره هزینه ویزیت بدم؟ یا اینکه فقط همون هزینه مزوتراپی؟ممنون

  دکتر گیتی خلیلی:29 دی 1396 - 18:0

  معمولا هر نوع معاینه و نسخه دادن و مشاوره ویزیت محسوب میشه ..اما در مطب ما دریافت ویزیت اکثرا نداریم وقتی با درمان های دیگر هست.............. در زمان انجام بوتاکس و مزوتراپی و لیزر و کلا هر درمانی که برای بیمار توصیه های لازم و نسخه هم حتما داده میشه که هزینه ویزیت هم گرفته نمیشه و واقعا وقت اینکه مجدد هم نوبت ویزیت بدیم و این چیزا رو نداریم .......حتی بعد از تزریق بوتاکس یا برخی ژل ها و درمان ها بین 15 الی 30 روز یک ویزیت و معاینه رایگان بیماران دارند که تاکید داریم برای چک کردن درمان هامون بیان که چک کنیم...(تیم پذیرش مطب )

 • نازی : 15 مرداد 1396 - 15:36

  با سلام
  من دو هفته دیگه مراسم عروسیم هست. امکانش هست یه وقت فوری برام در نظر بگیرید برای جوانسازی
  تلگرام هم پیام دادم ولی میخوام حتما تا دوهفته دیگه کارم انجام بشه

  دکتر گیتی خلیلی:16 مرداد 1396 - 15:46

  چون در حال حاضر نوبت دهی فقط بر اساس کنسل کردن دیگران هست عموما اگر نوبتی داده بشه زمان نزدیک هست ............در تلگرام فقط خواهشی که داریم طبق توضیحات بالا مشخصات بزنید............بعد از ثبت شدن پیام های دیگر ارسال کنید چون کامپیوتر پیام های غیره رو حذف میکنه..........ولی بعد از ثبت هر روز تیم پذیرش پیام های غیره رو چک میکنن و جواب میدن

 • حانیه : 16 مرداد 1396 - 23:19

  با سلام و احترام
  من یک ماه پیش طبق فرمت بالا در تلگرام پیام فرستادم اما هیچ پیامی برام ارسال نشد.ولی امروز پیامی اومده که هفته بعد امکان نوبت دهی است.و اصلا پیغام ثبت شد برای من ارسال نشده.الان برای من نوبتی در نظر گرفته شده؟

  دکتر گیتی خلیلی:21 مرداد 1396 - 2:50

  این پیام : ( نووبت شما در هفته بعد مقدور خواهد بود ) برای افرادی ارسال میشه که تو لیست هستند و نوبت شون نزدیک خواهد بود........معمولا بعد ازین پیام ها و تایید شما بر اینکه هنوز نیاز به نوبت دارید بعد از چند روز ساعت و روز نوبت براتون ارسال میشه.

 • فهیمه رنجی پور : 4 شهریور 1396 - 3:10

  سلام عذر می خوام من در تاریخ اول شهریور اقدام به ارسال پیام به شماره ذکر شده کردم آیا امکان نوبت دهی به من وجود دارد ?ممنونم

 • sara : 4 شهریور 1396 - 11:18

  من زیر چشام و دور لبم خیلی چروك داره سن من 34 هست لطفا اگه امكانش هست منو راهنمایی كنید

 • پريا : 24 شهریور 1396 - 4:4

  با سلام حدود ٤٠ روز پیش نوبت من تا مرحله" امكان نوبت دهى هفته آینده وجود دارد " پیش رفت منهم كلمه تایید رو فرستادم اما از اون روز دیگه هیچ خبرى نشد.

  دکتر گیتی خلیلی:24 شهریور 1396 - 14:51

  خانم دکتر خلیلی از 1 مهر الی 5 اذر ماه امریکا هستند...دکتر علمشاهی هم تا ابان ماه ایتالیا هستند.. تا جایی که مقدور بود طبق لیست پذیرش انجام شد...البته به علت حجم زیاد درخواست نوبت های افراد جدید در طول سال طبق لیست مجدد صورت خواهد پذیرفت........با مشخص شدن زمان بندی متخصصان مجدد شروع خواهد شد..........البته انجام لیزر ها فقط توسط دکتر خلیلی است و باقی موارد به ویژه ویزیت اولیه یا موارد بسیاری از جمله درمان ها ی جوش و لک و غیره قبل تر هم اکثرا توسط متخصصان مربوط صورت میگرفت و در صورت نیاز به لیزر یا برخی جراحی ها و جوانسازی ها توسط دکتر خلیلی صورت میگرفت

 • سحر : 16 مهر 1396 - 14:56

  سلام من همین امروز براتون پیام فرستادم تو تلگرام ولی سین نشد البته در جریان هستم که زمان میبره میخواستم ببینم چقد طول میکشه تا نوبتم بشم ممنون

  دکتر گیتی خلیلی:20 مهر 1396 - 20:51

  از هفته اینده کامپیوتر نوبت دهی مجددفعال خواهد شد.........لطفا پاسخ های تک کلمه ای تایید یا انصراف و دقیق اعلام نمایید تا کامپیوتر بتواند اقدام نماید............البته تیم پذیرش هم اخره هفته ها مجدد پیام های نوبت دهی را چک خواهند کرد و در صورت نیاز پیام میدهند البته امیدواریم که با پاسخ کوتاه و مناسب همان کامپیوتر وربات موفق به نوبت دهی باشد.

 • داوودی : 22 مهر 1396 - 11:7

  با سلام و خسته نباشید.
  من ۱۰ روز پیش از طریق تلگرام مشخصاتم را فرستادم اما پیام من حتی دیده هم نشده و ظاهرا اصلا آی دی که اینجا گذاشته شده غیرفعال است هم شماره تلفن برای تلگرام و هم آی دی. من یک نوبت ویزیت برای درمان لک میخواهم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.

  دکتر گیتی خلیلی:20 آذر 1396 - 18:41

  اگر پیام به شکلی که با مثال ذکر شده نباشد یا چندین پیام باشد کامپیوتر باز نمیکند.............مجدد و مشابه مثال ارسال کنید........... خوشبختانه تمامی درخواست های لیزر از سال 94 تا خرداد ماه پایان یافت و زمان انتظار برای موارد لیزر و زیبایی ها 1 الی 6 ماه می باشد

 • Bnouri : 30 مهر 1396 - 22:59

  با عرض سلام با توجه به اینکه شما در قسمت بالا فرمودید که ثبت نام جدید از پایان مهر ماه شروع میشود آیا من که تقریبا20مهر اطلاعاتم رو تلگرام کردم آیا نیازی هست که بازم اینکارو بکنم یا نه؟چون اصلا پیغامم دیده نشده

  دکتر گیتی خلیلی:20 آبان 1396 - 18:11

  نیازی نیست و تیم پذیرش یا کامپیوتر نوبت دهی افدام خواهد کرد... متاسفانه با تمام خواهش های مکرر ما باز هم برخی عزیزان اقدام به ارسال فیلم و تصویرو لطیفه به تلگرام مینمایند که مرتب دچار مشکلات میشود

 • نوشین : 20 آبان 1396 - 11:34

  سلام...من تقریبا 3 هفته پیش به همون روشی که گفتین به تلگرام پیام دادم ولی هنوز پیام دیده نشده...
  اگر شماره تلفنی داشتین که میشد تماس گرفت خیلی بهتر بود.حداقل آدم تکلیف خودشو میفهمید

  دکتر گیتی خلیلی:20 آبان 1396 - 17:46

  از هفته اینده نوبت دهی مجدد شروع خواهد شد و در همین امسال هم به تمام افراد نوبت داده خواهد شد......بر خلاف سالیان گذشته امسال تمام تلاش و برنامه ریزی به شکلی است که نوبت دهی برای تمام بیماران در همان سال انجام پذیرد.........امسال هم مراجعین زیبایی و تزریقات تا قبل از عید همگی نوبت خواهند داشت...لیزر ها تمام در دوشنبه و پنج شنبه .......ویزیت های اول و ادامه درمان ها هم در تمام طول هفته توسط متخصصین انجام خواهد شد.

 • پریا : 1 آذر 1396 - 9:46

  سلام
  من سومین باره که پیام میذارم. با توجه به نکاتی گه گذاشتید تا الان دیگه باید نوبتم میشد من موهام به شدت مشکل پیدا کرده و از مرداد تا الان منتظر نوبت شما هستم. اما بلاتکلیف موندم

 • شيوا : 9 آذر 1396 - 8:31

  سلام من از شهرستان مزاحمتون میشم می خواستم بدونم خانم دکتر در اواخر دی ماه ایران هستند ؟ و برای نوبت دهی برای آن زمان لزومی دارد الان پیام بدم ؟ چون دوره های مختلف درمان را در شهر خودم انجام دادم و جواب نگرفتم خواهشا خواب بدید

  دکتر گیتی خلیلی:20 آذر 1396 - 17:46

  در مطب پرونده دارید ؟؟ اگر پرونده دارید در تلگرام درخواست نوبت کنید و حتما قید کنید پرونده دارید که امسال نوبت داده شود(البته بیماران قدیمی تلفن ها و تلگرام جداگانه جهت نوبت گرفتن و مشاوره دارند )...ظاهرا مطالب مربوط به نحوه کار مطب و یا پذیرش را با دقت مطالعه نکرده اید !!

 • مهناز : 13 آذر 1396 - 10:51

  سلام . وقت بخیر . میخواستم نوبت بگیرم و تا بحال مراجعه نداشتم . تمام مطالب بالا رو خوندم . نوشته شده نوبت دهی تا پایان مرداد ماه . ایا فقط برای سال 95 هست ؟ میشه نوبت گر فت ؟
  سپاس

  دکتر گیتی خلیلی:20 آذر 1396 - 18:7

  این مطلب برای اخره سال 94 هست که بعد از چند سال پذیرش جدید امکان پذیر شد.........مطالب جدید هر بار اضافه شده است و از ابتدای سال 96 به علت حجم زیاد بیماران جدید دیگر فقط چند ماه خاص را حذف کردیم و در تمام طول سال پذیرش وجود دارد......خوشبختانه در حال حاضر نیز زمان انتظار به 1 الی 6 ماه رسیده است

 • نوشین : 13 آذر 1396 - 14:17

  سلام. تورو خدا یکی پیام مارو ببینه ...به خدا خسته شدیم انقد امروز و فردا میکنید...
  حداقل یه شماره تماس بدین.

  دکتر گیتی خلیلی:20 آذر 1396 - 18:36

  چه چیزی رو امروز و فردا میکنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوالات درین سایت هر هفته توسط پزشکان مشاور پاسخ داده میشود که نام و مشخصات شان هم در مطلب ذکر شده......تیم پذیرش هم هفتگی سوالات را پاسخ میدهند.مگر سوالات بسیار تکراری که به راحتی در نظرات و سوالات موجود است................در مطلب پذیرش با شرح کامل از نحوه نوبت گرفتن کوچکترین جزییات با مثال شرح داده شده است حتی برای ذهنیت بهتر مراجعین برنامه کامل کاری مطب نیز از قبل موجود بوده و تغییرات جدید با ذکر تاریخ به آن اضافه شده است و به راحتی زمان انتظار برای افراد قابل محاسبه است .....

 • فاطمه : 6 دی 1396 - 13:4

  سلام خداقوت
  من تو تابستون ازتون درخواست نوبت كردم و تو تلگرام پی ام دادم و سیستم نوبت دهی هم تا یه جایی جواب داد و حتی این پرسش كه نوبت عصر باه یا صبح رو هم جواب دادم اما دیگه بعدش نوبتی اعلام نشد...
  حقیقتا دلخور شدم چون حداقلش این بود سیستم عدم نوبت دهی و یا تكمیل ظرفیت اعلام میكرد نه اینكه كل تابستون من هدر بره
  الان مجد میخوام درخواست نوبت بدم چیكار كنم
  نوبت دهی دارید؟؟؟

  دکتر گیتی خلیلی:16 دی 1396 - 4:43

  با همان شماره یک پیام دیگر بدهید...............البته در ابان ماه امسال تمام کسانی که از سال 94و95 در خواست نوبت داشتند پذیرش شدند ........برخی افراد که در فاصله نوبت شان هستند گاه تلگرام شان دیلیت شده و امکان ارسال پیام برایشان نیست

 • فهیمه : 12 دی 1396 - 1:59

  سلام حدود سه ماه و نیم میشه که پیام ارسال کردم ولی تا کنون هیچ پیامی دریافت نکردم و مجددا از طریق گوشی خواهرم پیام را ارسال کردم و پاسخ پیامم فردای آن روز آمد مبنی بر ثبت پیام حال سوال من اینه آیا امکان نوبت دهی تا آخر امسال برای من هست یا خیر ؟حدود بیست روز از این پیام میگذره ممنون میشم تکلیفم روشن بشه سپاس

  دکتر گیتی خلیلی:15 دی 1396 - 2:53

  اگر پیام درخواستی شما ایراد داشته باشه ( فارسی نباشه یا به جای یک پیام در چند پیام و ووو ) کامپیوتر ثبت نمیکند .......معمولا بعد از ثبت پیام در لیست قرار میدهد و سپس با نزدیک شدن نوبت شما یک پیام : ( نوبت شما در ماه اینده خواهد بود ) با تایید شما سوال خواهد کرد (صبح یا عصر ) و بر طبق انتخاب شما در ساعات کاری مطب صبح یا عصر نوبت شما را اعلام میکند و با تایید و موافقت شما فیکس میکند.........فعلا که تلگرام قطع شده ........با طولانی شدن زمان بیش از 6 ماه میتوانید مجدد از همان خط یک پیام درست مشخصات اعلام کنید.

 • پریا : 23 دی 1396 - 9:6

  با سلام
  من حدود 20 روز پیش به مطب آمدم و خانم دکتر برای من آمپول بیوتین و بپانتین تجویز کردند. اما بعد از تزریق اولین آمپول بدن من حساسیت زد و خارش زیادی گرفت چون مطمئن نبودم از دلیل، تزریق دوم را هم انجام دادم اما باز هم دچار خارش شدم اما بدون حساسیت پوستی و کمی هم خفیف تر. حالا می خواستم بدونم میتونم تزریق رو ادامه بدم و این حساسیت در حد همین خارش پوستی هست یا ادامه تزریق مشکل سازه؟

  دکتر گیتی خلیلی:4 بهمن 1396 - 2:52

  در زمان تزریق نباید با هم مخلوط کنید و هر کدوم جدا در یک روز یا با فاصله تزریق کنید........بیوتن و بپانتن از ترکیبات مهم ویتامین B هستند که نقش مهمی در پوست و ریزش مو دارند .....به هیچ وجه هم از داروهای با احتمال حسایت نیستند ...البته همیشه نوع المانی اش وجود داشت که ظاهرا به تازگی ایران هم تولید داشته که امیدوارم کیفیت مناسبی داشته باشد.. ..باز هم بعید بدونم عامل حساسیت باشه و موارد دیگر یا داروهای دیگر رو چک کنید..........اگر بیمار مطب هستید با تلگرام و موبایل اختصاصی بیماران تماس بگیرید

 • صبا : 27 دی 1396 - 19:59

  سلام،خسته نباشید هزینه هر جلسه لیزرco2برای اسکار جوش توسط خانم دکتر چقدره؟خواهشا جواب بدید هزینش برام مهمه

  دکتر گیتی خلیلی:28 دی 1396 - 17:32

  انجام تمام جراحی ها یا کاری که نیاز به لیزر باشد در مرکز لیزر مهرگان انجام میشود ......معمولا بعد از معاینه در مطب در صورتی که لازم به انجام لیزر باشد برای زمان انجام در مهرگان نوبت داده می شود (اکثرا نیاز به مراحلی درمان دارویی قبل تر برای نتیجه بهتر هست) ..در مورد مهرگان هم اینکه یک مرکز مجهز به تمام تجهیزات مدرن لیزر است با بیش از 40 نفر از بهترین متخصصان تهران که هر کدام طبق برنامه مشخص حضور دارند .......لیست قیمت هم توسط مرکز لیزر مشخص شده و برای تمام متخصصان یکسان است ....
  021_88881868

 • شیما نظری : 5 بهمن 1396 - 16:25

  با سلام...حدود ده روز پیش یه پیام با این متن ارسال کردم
  نام....تلفن....جهت ویزیت درمان جای لک و غبغب....تهران....هنوز هیچ پیغامی دریافت نکردم و پیامم در تلگرام دیده نشده است...آیا مدل ارسال پیام درست است؟ من چون الان باردارم بنابراین وقت شش ماه دیگه برام مناسبه لطفا منو راهنمایی بفرمایید

  دکتر گیتی خلیلی:8 بهمن 1396 - 2:12

  اگر در یک پیام و به شکلی که گفتید ارسال کردید صحیح هست و اقدام خواهد شد.......2 روز به ایام مطب تا پایان اسفند اضافه شده است که بر اساس لیست در حال اضافه کردن نفرات از لیست هستیم .....

 • ثامن : 8 بهمن 1396 - 23:17

  من اولین بار هست میخوام بیام اما قبل تر ژل برای خط خنده زدم و همین طور چند بار بوتاکس خیلی دوست دارم مطب شما انجام بدم و لطفا اگر میشه قبل از عید باشه خیلی خیلی تشکر ..امکانش هست ؟؟

  دکتر گیتی خلیلی:13 بهمن 1396 - 19:47

  در تلگرام یا تماس با مطب اعلام کنید که جهت ویزیت جوانسازی یا تزریق ژل و بوتاکس یا اگرهر نوع علت مراجعه که دارید را با تاریخی که نیاز دارید.....منشی ها و تیم پذیرش با شرایط شما همکاری خواهند کرد......به علت فصل درمان لیزر و جوانسازی ها و نیاز افراد برای انجام تا قبل از عید تلاش شده روزهای بیشتری برای انجام این درمان ها اضافه شود.

 • shvh : 13 بهمن 1396 - 20:40

  با سلام
  من یک بار مهرماه و یکبار اواخر آذر و یک بار هم الان پیام دادم فقط یکبار جواب اومد که ثبت شد و اعلام میشه
  به سدت ریزش مو دارم و خیلی نگرانم خواهش میکنم اگه نوبت نمیدید اطلاع بدید که یه فکر دیگه بکنم
  ممنون میشم

  دکتر گیتی خلیلی:19 بهمن 1396 - 4:14

  تلگرام نوبت دهی برای افراد جدید کامپیوتر هست .....پیام وقتی صحیح باشد اعلام میشود ثبت شد........اگر اذرماه امسال درخواست تون ثبت شده حدودا تیرماه 96 نوبت ویزیت خواهید داشت .....معمولا بعد از دو تا 3 هفته بعد از ثبت زمان حدودی نوبت رو اعلام میکنه که میتونید درخواست تون رو کنسل یا تایید کنید.

 • اکرم : 14 بهمن 1396 - 22:53

  سلام خانم دکتر وقتتون بخیر
  پوست من منافذ باز داره و همچنین خشک و حساسه.به نظر شما میکرونیدلینگ روی پوست من تاثیر مثبتی داره؟واسه قبل از عید وقت دارین که زحمتشو بکشین؟اگه امکان داره زودتر راهنماییم کنین چون خیلی واسم مهمه.ممنون از لطفتون

  دکتر گیتی خلیلی:25 بهمن 1396 - 2:33

  تاثیرات مختلف و خوبی میکرو نیدلینگ داره ....اثر درمانی این روش با توجه به میزان اسیب های پوست مثلا میزان منافذ و عمق انها تعداد جلسات را مشخص میکند به طور معمول برای رفع کدری 3 جلسه....و باقی درمان ها از 3 تا ده جلسه در فاصله زمانی منظم است.....اما اگر پوست تون حساس هست نیاز به رعایت نکات زیادی در زمان اجرا هستش که اسیب نبینه از کارتریج درست تا داروهای مختلف و پزشک متبحر........بهرحال هر درمانی میزان تاثیری دارد که :اگر درست انجام بشه یعنی :پزشک متبحر+ داروهای مناسب و با کیفیت +مراقبت های ضرروی هفته اول بعد درمان توسط شخص =میزان نتیجه بهتر و بیشتر . پایدار........روش نوبت گرفتن در مطلب پذیرش جدید برای افرادی که پرونده ندارند هست ...( در علت مراجعه ذکر کنید انجام میکرو نیدلینگ)

 • Bnouri : 23 بهمن 1396 - 9:38

  سلام،خسته نباشید من حدود 2ماه پیش پیام فرستادم و جواب ثبت شد و اعلام میشود برای من ارسال شد ولی بعدش خبری نشد. در همینجا پیام ارسال کردم و مشکلم رو گفتم شما فرمودید اگر تا 10بهمن هیچ پیامی ارسال نشد مجددا پیام ارسال کنید و تا 10بهمن هیچ پیامی ارسال نشد و من مجددا پیام ارسال کردم الان که نزدیک به 2هفته گذشته باز هیچ پیامی برای من ارسال نشده . من خیلی به عجله دارم و این رویه شما بنظر من سرعت کار رو بیشتر نکرده بلکه افراد رو بیشتر منتظر میزاره

  دکتر گیتی خلیلی:24 بهمن 1396 - 11:53

  اگر اذرماه درخواست نوبت ویزیت داشته اید حدودی نوبت شما بعد از تیرماه 97 خواهد بود.......قبل تر کامپیوتر بعد از قبت نوبت اصلی را اعلام میکرد (تقریبی ) به علت درخواست های مکرر برای تغییر این روش بعد از ثبت تا 3 الی 4 ماه به ترتیب از لیست اصلی جایگزین کنسلی کرده و نوبت نزدیک میدهد ..........در یک پیام درخواست نوبت از لیست اصلی کنید براتون میزنه که در لیست چه تاریخی هست .....

 • ندا : 23 بهمن 1396 - 13:20

  سلام من ۳ فوریه برای شما از طریق تلگرام درخواست فرستادم و پیغام ثبت شد رو دریافت کردم میتونم حدودی بدونم چه زمانی میتونم نوبت ویزیت داشته باشم چون ایران نیستم و لابد برگردم
  متشکرم

  دکتر گیتی خلیلی:24 بهمن 1396 - 12:3

  از همان تلگرام مجدد پیام دهید با کمی زمان منشی ها پاسخ خواهند داد......تا فروردین فقط در صورت کنسلی ها از لیست افراد جایگزین میشوند.......برای مسافران و افراد خارج کشور تلاش شده در زمان حضور نوبت دهی شود.

 • نسترن : 28 بهمن 1396 - 13:1

  سلام وقت بخیر در تلگرام به آی دی @DYSPORT پیام دادم ولی آخرین بازدید رو یک هفته پیش نشون میده آیا شماره دیگه ای هست برای نوبت گیری پیام بذارم .
  سپاس فراوان

  دکتر گیتی خلیلی:30 بهمن 1396 - 4:38

  این ایدی یا شماره موبایل برای افرادی است که در مطب پرونده ندارند.....به روش ذکر شده و صحیح باشد پیام ثبت شد و سپس حدودی زمان نوبت دهی شما اعلام میشود که در صورت مناسب بودن تایید یا کنسل میکنید ( حداقل زمان نوبت بیش از 6 ماه میباشد )