بهترین درمان زود انزالی

 انزال زودرس (PE) وقتی است که انزال زودتر از زمانی که یک مرد و یا همسرش در رابطه جنسی  می‌خواهد، اتفاق می‌افتد. این مسئله، اگر لذت رابطه جنسی را کمتر کند و بر روابط اثر بگذارد، می‌تواند خسته کننده باشد، اما اغلب این اتفاق می‌افتد و باعث مشکلاتی می‌شود، که پزشک می‌تواند به شما کمک کند. مشکل معمولا روانی تصور می‌شود، اما عامل زیستی نیز ممکن است نقش بازی کند.

18 فروردین 1397 - 19:46
بازدید ها: 1205
سرطان پروستات:علائم،دلایل و درمان

سرطان پروستات:علائم،دلایل و درمان

دکتر سلمان اسلامی متخصص اورولوژی

سرطان پروستات به معنی سرطان غده پروستات است و سومین عامل منجر به مرگ ناشی از سرطان در مردان می‌باشد. حدوداً یک نفر از هر هفت مرد در طول زندگی خود دچار این بیماری می‌شود و یک نفر از هر ۳۹ مرد نیز در اثر آن می‌میرد. تومور در پروستات می‌تواند  خوش‌خیم (غیر سرطانی) یا بدخیم (سرطانی) باشد.

تومورهای خوش‌خیم به ندرت تهدیدی برای زندگی هستند و به سایر بخش‌های بدن گسترش نمی‌یابند. آنها را می‌توان برداشت و ممکن است مجدداً به آرامی رشد کنند (هرچند معمولاً بطور مجدد رشد نمی‌کنند).

3 فروردین 1397 - 23:47
بازدید ها: 359
جراحی میکروسرجری واریکوسل: نحوه عمل، هزینه، عوارض

جراحی میکروسرجری واریکوسل: نحوه عمل، هزینه، عوارض

دکتر سلمان اسلامی متخصص اورولوژی

شایع‌ترین دلیل ناباروری ثانویه یا مشکل در باروری پس از زایمان یک فرزند، واریکوسل یعنی اتساع وریدها در کیسه بیضه است. این وضعیت از طریق عمل جراحی قابل اصلاح است. مشابه رگ‌های واریسی در پاها،واریکوسل نیز زمانی ایجاد می‌شود که  دریچه‌های کنترل کننده جریان خون در امتداد طناب بیضه نمی‌توانند بطور طبیعی عمل کنند و در نتیجه باعث برگشت جریان خون می‌گردند. این امر باعث افزایش دما می‌شود که در تولید طبیعی اسپرم خلل ایجاد کرده و مانع تولید تستوسترون خواهد شد.

 

3 فروردین 1397 - 23:39
بازدید ها: 284
علت و درمان شق و راست نشدن آلت تناسلی(اختلال نعوظ) در مردان

علت و درمان شق و راست نشدن آلت تناسلی(اختلال نعوظ) در مردان

دکتر سلمان اسلامی متخصص اورولوژی

اختلال نعوظ به معنی شق نشدن آلت تناسلی است. در برخی موارد آلت تناسلی تا حدودی راست می‌شود اما برای برقراری رابطه‌ی جنسی به اندازه‌ی کافی سفت نمی‌‌شود. در برخی موارد، هیچ تورم یا احساس پر شدگی در آلت تناسلی وجود ندارد. اختلال نعوظ گاهی اوقات ناتوانی جنسی نامیده می‌شود.

بیشتر موارد به دلیل تنگ شدگی عروقی هستند که خون را به آلت تناسلی می‌برد. این امر به دلیل تجمع ذخایر چربی (آتروما) در این شریان‌ها است به همان طریقی که عروق قلب در افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی تحت تاثیر قرار می‌گیرند. اختلال نعوظ، معمولاً قابل درمان بوده و اغلب با مصرف قرص قبل از رابطه‌ی جنسی انجام می‌شود. همچنین ممکن است توصیه‌هایی در مورد شیوه‌ی زندگی و درمان‌هایی برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این مشکل دریافت کنید.

 

اگر دچار اختلال نعوظ مداوم هستید، بهترین کار مراجعه به یک متخصص اورولوژی است. وی احتمالاً در مورد مشکل شما بحث می‌کند و هر گونه دارویی که مصرف می‌کنید را بررسی کرده و یک معاینه‌ی فیزیکی انجام می‌دهد. این امر می‌تواند به شناسایی یا رد کردن دلایل زمینه‌ای احتمالی کمک کند. ممکن است قبل از درمان متخصص اورولوژی آزمایش‌هایی را توصیه کند.

سپس در صورتی که شرایطتان باعث پریشانی شدید در زندگی شده باشد، پزشک می‌تواند درمان‌هایی را با استفاده از دارو تجویز کند. نمونه‌هایی از این مشکلات می‌توانند شامل شکست در رابطه، مشکلات اجتماعی یا تاثیراتی بر خلق و خو یا رفتار فرد باشند. برای دریافت مشاوره در زمینه مشکلات و ناتوانی‌های جنسی و یا رزرو نوبت می‌توانید با ما از طریق شماره‌09120262740 تماس حاصل فرمایید.

 

3 فروردین 1397 - 23:26
بازدید ها: 914
سنگ کلیه:علائم، درمان و دفع

دکتر سلمان اسلامی متخصص اورولوژی

سنگ کلیه نتیجه انباشته شدن مواد معدنی محلول در لایه پوششی داخلی کلیه‌ها است. سنگ کلیه معمولاً از اگزالات کلسیم  تشکیل می‌شود، البته رسوبات ادراری از ترکیب‌های دیگری نیز به وجود می‌آید. سنگ کلیه گاهی کوچک است و بدون آن که بیمار متوجه شود از مجرای ادرار دفع می‌شود، البته دفع سنگ کلیه گاهی بسیار دردناک است. باقی ماندن سنگ کلیه در بدن عوارض متعددی را در پی دارد که از آن جمله می‌توان به انسداد حالب، یعنی مسدود شدن مجرای خروج ادرار از بدن، اشاره کرد.

25 فروردین 1397 - 10:1
بازدید ها: 192

جراحی فتق (هرنی) اینگوینال یا مغبنی (کشاله ران) دکتر سلمان اسلامی متخصص اورولوژی فتق اینگوینال

نوعی از فتق‌های شکمی است که در ناحیه کشاله ران (محل تلاقی زیر شکم با ران) رخ می‌دهد و زمانی رخ می‌دهد که روده‌ها یا بافت چربی به کانال مغبنی یا اینگوینال فشار وارد می‌کند. کانال مغبنی درست در زیر شکم قرار دارد. هم مردان و هم زنان، کانال مغبنی دارند. در مردان، در دوران جنینی بیضه داخل حفره شکم بوجود می‌آید و کمی قبل از تولد از طریق کانال اینگوینال به داخل کیسه بیضه پایین می‌رود. در زنان، این کانال در کنار رباط‌های رحمی قرار دارد. در صورتی که در این ناحیه فتق شکمی رخ دهد، موجب برآمدگی در کشاله ران و درد در هنگام حرکت کردن می‌شود.

8 فروردین 1397 - 15:15
بازدید ها: 401