سن: 20 وزن: 66 جنسیت: خانم

عوارض آمپول پروژسترون و لکه بینی پس از تزریق؟

سلام من امپول پروژسترون زدم الان ی هفتس دیروز لکه بیتی داشتم و خیلی کم کم دارم پریود میشم دلیلش چی میتونه باشه ؟

9 آبان 1405 - 15:51

10 بازدید

پاسخ پزشکان

1 پاسخ
زهرا ایزانلو

زهرا ایزانلو

کارشناس زنان و مامايي. درمان بيماريهاي زنان، زگيل و تبخال وپرده بکارت ، انواع زخم هاي تناسلي. خونريزي ها و بينظمي هاي قاعدگي،مشاوره در بارداري و يائسگي


سلام عزیزم علتش همون امپوله پروژسترونه. امپول رو واسه چی تزریق کرده بودین؟مشاوره تلفنی ثبت کنید براتون کامل توضیح بدم

9 آبان 1405 - 16:10

آیا پاسخ پزشک مناسب بود؟
هوش مصنوعی دکتریاب

پاسخ هوش مصنوعی دکتریاب

عوارض آمپول پروژسترون و لکه بینی پس از تزریق

تزریق آمپول پروژسترون می‌تواند باعث ایجاد لکه‌بینی یا شروع قاعدگی زودتر از موعد شود. پروژسترون هورمونی است که نقش مهمی در چرخه قاعدگی و حفظ بارداری دارد. گاهی اوقات، دوز یا زمان‌بندی تزریق این هورمون می‌تواند منجر به تغییراتی در نظم قاعدگی شود. لکه‌بینی در روزهای پس از تزریق پروژسترون، به خصوص اگر دوز بالایی دریافت کرده باشید، نسبتاً شایع است و معمولاً نگران‌کننده نیست. اگر علائم دیگری مانند درد شدید، خونریزی زیاد یا عدم قطع قاعدگی دارید، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید. پزشک با بررسی وضعیت شما، علت دقیق این تغییرات را تشخیص داده و در صورت نیاز راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهد داد. برای دریافت مشاوره تخصصی و بررسی دقیق وضعیت خود، می‌توانید از پزشکان دکتریاب راهنمایی بخواهید.

توجه: هوش مصنوعی کامل نیست و می‌تواند اشتباه کند. توصیه ما، توجه به راهنمایی پزشکان است.

نیاز به مشاوره فوری دارید؟

همین حالا با پزشکان متخصص زنان و زايمان به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.

دریافت مشاوره تلفنی

سوالات مشابه