10 آبان 1405 - 14:32
🟠 تا بهاکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است
مصرف قرص متادون (آن هم دوز بالای ۴۰) برای تأخیر جنسی بسیار خطرناک و مسمومکننده است. علائمی که دارید (سرگیجه شدید، لرزش، تهوع، استفراغ مکرر و گیجی) نشانههای کلاسیک مسمومیت با متادون هستند و با توجه به داشتن سابقه قند خون، وضعیت شما حساستر است. متادون ماندگاری بالایی در بدن دارد و این علائم به خودی خود بهبود نمییابند. باید فوراً به اورژانس بیمارستان مراجعه کنید تا تحت نظارت پزشکی و درمانی (مانند دریافت داروهای ضد مسمومیت و سرمتراپی) قرار بگیرید. از مصرف خودسرانه دارو یا مایعات زیاد در این حالت پرهیز کنید و از کسی بخواهید شما را همراهی کند. برای بررسی دقیقتر وضعیت سلامتی خود و دریافت راهنماییهای پس از بهبود، میتوانید از پزشکان متخصص دکتریاب مشاوره تخصصی دریافت کنید.
همین حالا با پزشکان متخصص پزشکي عمومي به صورت تلفنی و آنلاین مشاوره بگیرید.
دریافت مشاوره فوریسلام.چند ساله متادون می خورم تا یک ماه مشکلی نداشتم..تواین ماه حالت تهوع شدیددار ...
سلام وقتتون بخیر باشه! من دارای اضافه وزن زیادی هستم. که بتازگی ورزش و رژیم رو ...
سلام امروز که از خواب بیدار شدم سردرد و سرگیجه داشتم و نفسم تنگ بود و بی حال بود ...
سلام من جوانی 25 ساله هستم و متادون مصرف میکنم و الان متادون رو با فاموتیدین مص ...
من تن ماهی رو 6صبح 30 دقیقه جشوندم اگه الان یعنی ساعت 17بخورم مشکلی پیش میاد؟ ...