سن: 21 وزن: 95 جنسیت: آقا

مسمومیت با قرص متادون علائم و راه درمان اورژانسی؟

دیروز رفتم یه مغازه برا تاخیر جنسی بهم یه قرص داد روش نوشته بود متادون 40 بعد کم کم هی احساس سر گیجه داشتم بعد از یک ساعت حالم خیلی بد شد دست و پامخیلی شدید می‌لرزید سردم بود و سرگیجه و حالت تهوع داشتم شب خوابیدم الان از صبح تا الان 4 بار بالا آوردم و همش انگار همه چیز دور سرم داره می‌چرخه زبونم سنگین میشه حرف نمیتونم بزنم
سابقه بیماری:
قند خون

10 آبان 1405 - 14:32

5 بازدید

🟠 تا به‌اکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است

هوش مصنوعی دکتریاب

پاسخ هوش مصنوعی دکتریاب

مسمومیت با قرص متادون علائم و راه درمان اورژانسی

مصرف قرص متادون (آن هم دوز بالای ۴۰) برای تأخیر جنسی بسیار خطرناک و مسموم‌کننده است. علائمی که دارید (سرگیجه شدید، لرزش، تهوع، استفراغ مکرر و گیجی) نشانه‌های کلاسیک مسمومیت با متادون هستند و با توجه به داشتن سابقه قند خون، وضعیت شما حساس‌تر است. متادون ماندگاری بالایی در بدن دارد و این علائم به خودی خود بهبود نمی‌یابند. باید فوراً به اورژانس بیمارستان مراجعه کنید تا تحت نظارت پزشکی و درمانی (مانند دریافت داروهای ضد مسمومیت و سرم‌تراپی) قرار بگیرید. از مصرف خودسرانه دارو یا مایعات زیاد در این حالت پرهیز کنید و از کسی بخواهید شما را همراهی کند. برای بررسی دقیق‌تر وضعیت سلامتی خود و دریافت راهنمایی‌های پس از بهبود، می‌توانید از پزشکان متخصص دکتریاب مشاوره تخصصی دریافت کنید.

توجه: هوش مصنوعی کامل نیست و می‌تواند اشتباه کند. توصیه ما، توجه به راهنمایی پزشکان است.

نیاز به مشاوره فوری دارید؟

همین حالا با پزشکان متخصص پزشکي عمومي به صورت تلفنی و آنلاین مشاوره بگیرید.

دریافت مشاوره فوری

سوالات مشابه