سن: 20 وزن: 66 جنسیت: خانم

علل لکه‌بینی و اختلال قاعدگی بعد از آمپول پروژسترون؟

سلام من برا تاخیر در پریودم امپول پروژسترون زدم الان یک هفتس دو روز پیش در حد لکه خون دیدم الانم هرازگاهیی زیاده هر از گاهیی کم ینی درست پریود نشدم میتونه از چی باشه و اینک پریود میشم ایا؟

10 آبان 1405 - 21:43

3 بازدید

🟠 تا به‌اکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است

هوش مصنوعی دکتریاب

پاسخ هوش مصنوعی دکتریاب

علل لکه‌بینی و اختلال قاعدگی بعد از آمپول پروژسترون

تزریق آمپول پروژسترون سطح هورمون‌ها را به‌طور ناگهانی بالا برده و پس از قطع اثر آن، باعث ریزش دیواره رحم و خونریزی می‌شود. لکه‌بینی یا خونریزی نامنظم تا چند روز پس از آمپول طبیعی است و معمولاً نشان‌دهنده شروع روند قاعدگی است، اما ممکن است چند روز طول بکشد تا به خونریزی طبیعی تبدیل شود. ضخامت آندومتر، استرس، یا تغییرات هورمونی می‌توانند در میزان این خونریزی تأثیرگذار باشند. اگر این وضعیت بیش از یک هفته دیگر ادامه داشت، یا با درد شدید و سرگیجه همراه بود، برای بررسی دقیق‌تر به پزشک مراجعه کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت مشاوره تخصصی و دقیق‌تر، با پزشکان متخصص زنان و زایمان در دکتریاب مشورت کنید.

توجه: هوش مصنوعی کامل نیست و می‌تواند اشتباه کند. توصیه ما، توجه به راهنمایی پزشکان است.

نیاز به مشاوره فوری دارید؟

همین حالا با پزشکان متخصص زنان و زايمان به صورت تلفنی و آنلاین مشاوره بگیرید.

دریافت مشاوره فوری

سوالات مشابه