قبل از ثبت سوال، می توانید در بین پرسش و پاسخ ها جستجو نمایید

۱۹
۵۸
آقــا

اضطراب ، پریشانی فکری و احساس گناه؟

سلام
من حدودا یک ساله که خیلی بیشتر از سالهای دیگه عمرم به ناراحتی روحی دچار شدم و یک بحران اعتقادی هم گذروندم و با ترس از مرگ و ترس از دست دادن عزیزان و مشکلات دیگه ای دست و پنجه نرم کردم و کم و بیش حل شدن.اما اخیرا ترسی درونم پیدا شده که نکنه من مرتکب عمل وحشتناکی بشم؟
و مثلا در حین یک سفر مطلبی رو راجع به اقدام یک بیمار پدوفیلی خوندم و دو روز تمام اضطراب وجودم رو گرفته بود که نکنه به این بیماری مبتلا باشم و روزی به کودکی آسیب برسونم؟ و مدام در گوگل سرچ میکردم و سایتهای مختلف رو میگشتم تا علائمی پیدا کنم و مطلالبشون کمی متناقض بود.هنوزم این ترس درونم هست.یا مثلا یک بار سریالی جنایی رو دیدم و بعد دیدن چند قسمت ترس وجودمو گرفت که نکنه روزی به دیوانگی شخصیت های اصلیش بشم؟ شاید ترسم احمقانه به نظر برسه ولی هنوزم این افکار گه گاهی میان سراغم و روزمو خراب میکنن.خلاصه سعی میکنم تعادل روانیم بر هم نخوره ولی بعضی روزا به مشکل میخورم...
یه گوشه ذهنم میگه(یادت نره ممکنه تو همه اینایی که بهش فکر میکنی باشی) و سعی میکنه دنبال سند و مدرک بگرده.یه گوشه دیگه هم میگه به کار و زندگیت برس و اگه زندگیتو مختل کرد برو پیش روانشناس و روانپزشک.

تصویر برای شما قابل نمایش نیست

5 پـاسـخ


بازدید : 412 مرتبه
پـرسـش جــدیــد
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تهران

تخصص های پربازدید

دکتر گوارش در تهران
متخصص زنان و زایمان
متخصص ارتوپد
متخصص پوست، مو و زیبایی

سوالات مشابه