4 آبان 1405 - 21:48
🟠 تا بهاکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است
وزوز گوش (Tinnitus) و کاهش شنوایی ناگهانی میتوانند علل مختلفی داشته باشند، از جمله عفونتهای گوش، مشکلات عروقی، مشکلات عصبی، یا حتی عوارض جانبی برخی داروها. با توجه به شروع ناگهانی علائم و مصرف داروهایی مانند اسیکلوویر و نیزوپردین، لازم است در اسرع وقت با پزشک متخصص گوش، حلق و بینی (ENT) مشورت کنید. پزشک با معاینه دقیق و احتمالاً انجام تستهای شنوایی، علت اصلی را تشخیص داده و درمان مناسب را تجویز خواهد کرد. برای دریافت مشاوره تخصصی و بررسی دقیق وضعیت خود، میتوانید از پزشکان متخصص در پلتفرم دکتریاب کمک بگیرید.
همین حالا با پزشکان متخصص گوش، حلق، بيني به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.
دریافت مشاوره تلفنیسلام همیشه احساس ترشح گوش داشتم ولی درد نه الان سه روزه گوش درد شدید همراه با ت ...
باسلام.بنده مشکل شنوایی دارم وبرای درمان تا حالا به چندتا دکتر مراجعه کردم ولی ف ...
درود بر شما .من ی چند وقتیه ک گاهی گوش سمت راستم میگیره و همراه با اون وقتی میشی ...
سلام من گوشم به شدت عفونت کرده بود و چرک میداد من گوش پاکن کردم تو گوشم الان احس ...
گوش راست پر از جرمه اصلا پرده گوش پیدا نیست و بعد گوش دندان درد دارم ...