26 تیر 1405 - 20:43
🟠 تا بهاکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است
مصرف قرصهای دستساز و عطاری که به عنوان مکملهای چاقی یا انرژیزا فروخته میشوند، بسیار خطرناک است. این محصولات اغلب حاوی ترکیبات غیرمجاز مانند کورتونهای قوی یا داروهای شیمیایی پنهان هستند. قطع ناگهانی این داروها میتواند باعث بروز عوارض سندرم محرومیت، اختلال در عملکرد غدد فوقکلیوی و در نتیجه دردهای مفصلی، استخوانی و بیاشتهایی شدید شود. توصیه میشود در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید تا با انجام آزمایش خون، وضعیت سطح الکترولیتها، فاکتورهای التهابی و عملکرد غدد بررسی شود. از مصرف مجدد این محصولات خودداری کرده و برای کنترل دردهای مفصلی و بازگشت اشتهای طبیعی، تحت نظر متخصص درمان را پیگیری کنید. برای بررسی دقیقتر وضعیت سلامت خود و دریافت راهنماییهای تخصصی، میتوانید از پزشکان سامانه دکتریاب مشاوره بگیرید.
همین حالا با پزشکان متخصص داخلي به صورت تلفنی و آنلاین مشاوره بگیرید.
دریافت مشاوره فوریایا مصرف امپول اسپارتینا باعث ایجاد کیست یا توده در سینه میشه؟ ...
سلام رابطه مقعدی زیاد داشتم و احساس میکنم مقعدم گشاد شده و میترسم بعدها به مشکل ...
سلام دخترم چندروزپیش دوروز دلدرد داشت ازفرداش تب کرد الان دوروزه تب 38تا39داره د ...
سلام خداقوت دختر 17 ساله دارم و 1 هفته درد معده داره ک ب پشت کمرش میزنه یعنی همز ...
من چندمدتی هست زیاددردساق پا وکف دارم طوری که دردساق انگاردارن تبرمیزنن داروهای ...