16 مرداد 1405 - 1:19
🟠 تا بهاکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است
تجویز چندین داروی ملین و گوارشی به صورت همزمان میتواند باعث تحریک بیش از حد روده و بروز اسهال شود. به ویژه کپسول لیناکلوتید و قطره پیکولاکس (پیکودراپ) هر دو اثرات ملینی قوی دارند و مصرف همزمان آنها احتمال بروز اسهال را به شدت افزایش میدهد. توصیه میشود بلافاصله مصرف قطره پیکودراپ را قطع کرده و در صورت تداوم اسهال، دوز مصرفی سایر داروها را با نظر پزشک تعدیل نمایید. برای بررسی دقیقتر دوز داروها و اصلاح برنامه درمانی خود، حتماً از پزشکان متخصص گوارش در سامانه دکتریاب مشاوره تخصصی دریافت کنید.
همین حالا با پزشکان متخصص گوارش و کبد بالغين به صورت تلفنی و آنلاین مشاوره بگیرید.
دریافت مشاوره فوریمن 6 روزه اسهال شدید دارم که قرص هم جلوشو نمیگیره خیلی فقط تعداد دفعات رو کم میک ...
ورم روده دارم الان یه مدته تحت نظرم دکترم بهم رژیم غذایی مناسب داده و بعضی چیزا ...
اگر روده بدلیل مصرف طولانی مدت ، به داروهای ملین وابسته شد ، چه درمانی برای این ...
آقای دکتر پسرم 4 سال هست 3 ساله یبوست داره فقط با ملین کار میکنه هر چی زنگ میزنم ...
سلام.برای رفع مشکل یبوست حدودا یک هفته ای میشه پودر موسیلیوم استفاده میکنم اما ط ...