سن: 41 وزن: 52 جنسیت: خانم

عوارض قرص لووتیروکسین و علائم پرکاری تیروئید؟

سلام. حدود 15 روزه که قرص هورمونی تیروئید برای کم کاری تیروئید میخورم... لووتیروکسین 50... روزی یکدانه...
از روز دهم دچار اسهال، حالت اضطرابی و تبش قلب شدم...
آیا طبیعیه؟

5 آبان 1405 - 15:29

7 بازدید

🟠 تا به‌اکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است

هوش مصنوعی دکتریاب

پاسخ هوش مصنوعی دکتریاب

عوارض قرص لووتیروکسین و علائم پرکاری تیروئید

مصرف لووتیروکسین، به خصوص در ابتدای درمان یا با تغییر دوز، می‌تواند عوارض جانبی مختلفی داشته باشد. اسهال، اضطراب و تپش قلب از جمله عوارضی هستند که گاهی با افزایش سطح هورمون تیروئید در بدن مشاهده می‌شوند. این علائم ممکن است نشان‌دهنده تنظیم نشدن دوز دارو باشند. مهم است که با پزشک معالج خود در مورد این علائم صحبت کنید. پزشک با بررسی وضعیت شما، ممکن است دوز دارو را تعدیل کرده یا آزمایش‌های تکمیلی برای اطمینان از سطح مناسب هورمون تیروئید تجویز کند. برای دریافت مشاوره تخصصی و بررسی دقیق‌تر علائم خود، می‌توانید با پزشکان متخصص در دکتریاب در ارتباط باشید.

توجه: هوش مصنوعی کامل نیست و می‌تواند اشتباه کند. توصیه ما، توجه به راهنمایی پزشکان است.

نیاز به مشاوره فوری دارید؟

همین حالا با پزشکان متخصص غدد، رشد و متابوليسم به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.

دریافت مشاوره تلفنی

سوالات مشابه