8 آبان 1405 - 17:47
🟠 تا بهاکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است
افزایش ناگهانی دوز داروهای ض افسردگی مانند ونلافاکسین میتواند نگرانیهایی ایجاد کند، اما علائم شما بیشتر ناشی از تغییر دوز و سازگاری بدن با مقدار جدید داروست. سندرم سروتونین یک وضعیت نادر اما جدی است که معمولاً با علائمی مانند تب بالا، تعریق شدید، سفتی عضلات، تپش قلب شدید، گیجی و لرزش بارز همراه است. اگر این علائم شدید را ندارید، نگرانی شما احتمالا بیمورد است، اما بدن به چند روز زمان نیاز دارد تا به دوز جدید عادت کند. برای بررسی دقیقتر شرایط خود و اطمینان از ایمن بودن این روند دارویی، پیشنهاد میشود حتماً با پزشک متخصص اعصاب و روان مشورت کنید. جهت دریافت مشاوره تخصصی و نوبتدهی آنلاین از پزشکان متخصص روانپزشکی میتوانید به وبسایت دکتریاب مراجعه کنید.
همین حالا با پزشکان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.
دریافت مشاوره تلفنیسلام وقت بخیر دکتر برام دولوکستین دوز 60نوشته اما داروخانه دوز 30بهم داده میتونم ...
با سلام وقت بخیر. من قرص سرترالین 100 روزی یک عدد ونلافاکسین 37/5 روزی دو عدد ب ...
من قرص سرترالین 100 روزی یک عدد و ونلافاکسین 37/5 روزی دو عدد مصرف میکنم میخوام ...
من سزماخوردم امروز گلوم و سینم عفونت کرده امروز رفتم دکتر برام آزیترومایسین نوشت ...
سلام.ببخشید من الان 29 روزه قرص سرترالین 50 روزی یک عدد و ونلافاکسین 37/5 روزی د ...