4 آبان 1405 - 23:55
🟠 تا بهاکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است
قطع خودسرانه داروهای قلبی مانند «کنکور» (بیسوپرولول) که برای افتادگی یا نرمی دریچه میترال تجویز شدهاند، میتواند علائم شما را تشدید کند. مصرف کافئین، قهوه، نوشیدنیهای انرژیزا و مسکنهای زیاد نیز نهتنها کمکی به ضعف و خستگی شما نمیکند، بلکه به دلیل تحریک سیستم عصبی و قلب، میتواند باعث تشدید تپش قلب، درد قفسه سینه و سردرد شود. تغییر رنگ انگشتان پا با فعالیت نیز علامت مهمی است که نیاز به بررسی دقیق عروقی و قلبی دارد و نباید نادیده گرفته شود. به هیچ وجه دارو را خودسرانه مجدداً شروع نکنید. برای بررسی دقیق وضعیت قلب و عروق، تنظیم داروها و ریشهیابی ضعف و سردردهای اخیر، ضروری است هرچه زودتر به یک پزشک متخصص قلب و عروق مراجعه کنید تا در صورت نیاز اکوکاردیوگرافی مجدد انجام شود. برای دریافت مشاوره تخصصی و نوبتدهی آنلاین از بهترین پزشکان متخصص قلب و عروق، میتوانید به وبسایت دکتریاب مراجعه کنید.
همین حالا با پزشکان متخصص داخلي به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.
دریافت مشاوره تلفنیسلام حدود7ماه قبل به علت خستگی زیاد و درد قفسه سینه و ضربان قلبم که بد و محکم می ...
به قصد مرگ خودکشی 4 عدد قرص آ.اس.آ80 خوردم و حدود 7 ساعت ونیم میگذرد اما حالم خ ...
همینطوری دوبار قرص خوردم با فاصله از هم میخاستم سینم کوچیک شه قرص تاموکسیفن ...
با سلام بنده دوسال سیگار کشیدم و سه سال تریاک و الان تریاک رو ده روز است ترک کرد ...
با سلام مادرمن خیلی درد پا و زانو داره و عضلاتش به قدری درد میگیره که شب نمیتونه ...