دکتر محمدجواد حریری
دکترا پزشکي عمومي هيپنوتيزم درمانگر(پيشرفت تحصيلي، اضطراب، پانيک، افسردگي، فوبيا، وسواس فکري وعملي....)
سلام وقت بخیر. این پیام یک ماه پیش بوده که من الان دیدم.
پاسخ را طوری مینویسم که گویا همین الان این اتفاق افتاده که اگر بینندگان سایت چنین موردی را مشاهده یا تجربه کردند بدانند چکار کنند. :
بله، وضعیت شما خطرناک است و نیاز به ارزیابی فوری پزشکی دارد. مجموع دارویی که مصرف کردهاید (5 عدد دیکلوفناک و 4 عدد کدئین) بیش از حد مجاز است و علائمی که تجربه میکنید (سرگیجه، تهوع، تاری دید، بیحسی دست و پا و تعریق زیاد) از نشانههای شناختهشده مسمومیت با این داروهاست. دیکلوفناک در دوز بالا میتواند باعث تاری دید، سرگیجه، بیحسی و سنگینی سر شود و کدئین میتواند تعریق، سرگیجه، تهوع و ضعف ایجاد کند. خطر اصلی کدئین کندی و ضعف تنفس است که ممکن است دیرتر ظاهر شود و تهدیدکننده باشد.
لطفاً همین حالا با اورژانس 115 تماس بگیرید یا از کسی بخواهید شما را به نزدیکترین اورژانس برساند. تا رسیدن کمک، خودتان را وادار به استفراغ نکنید مگر اینکه کادر درمان به شما بگویند. اگر احساس خوابآلودگی شدید، تنفس کند یا سطحی، یا گیجی دارید، اینها علائم هشدار جدی هستند و باید فوراً به اورژانس اطلاع داده شوند.
پس از اینکه وضعیت اورژانسی شما تحت کنترل قرار گرفت، برای مدیریت درد قاعدگی و بررسی علل زمینهای، حتما به متخصص زنان مراجعه بفرمایید.
موفق باشید
2 آبان 1405 - 14:2