4 آبان 1405 - 13:46
🟠 تا بهاکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است
علائمی که شما توصیف کردید، مانند خواب آلودگی شدید، خشکی و درد بدن، مشکل در تمرکز، بیقراری و بیحوصلگی، میتواند ناشی از تعدیل دوز داروها، عوارض جانبی داروها، یا شدت بیماری زمینهای شما باشد. تغییرات در دوز داروهای روانپزشکی، به خصوص لیتیوم و آریپیپرازول، نیاز به نظارت دقیق توسط پزشک دارد. علائم ذکر شده، به خصوص اگر در عملکرد روزمره شما (مانند رفتن به دانشگاه) اختلال ایجاد کرده است، مهم هستند و باید مورد توجه قرار گیرند. مهم است که هرچه سریعتر با پزشک روانپزشک خود در مورد این علائم صحبت کنید. ایشان با بررسی وضعیت شما، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد دوز داروها، تغییر نوع داروها، یا انجام آزمایشات تکمیلی داشته باشند تا علت دقیق این مشکلات مشخص شود و بهترین راه حل برای شما ارائه گردد. برای دریافت مشاوره تخصصی در مورد وضعیت پزشکی خود و راهنماییهای بیشتر، میتوانید با پزشکان دکتریاب مشورت نمایید.
همین حالا با پزشکان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.
دریافت مشاوره تلفنیعرض سلام و خسته نباشید خدمت عزیزانِ پزشک.من فردی 18 ساله هستم که درکودکی سندروم ...
سلام آیا ممکن است دوقطبی خفیف بااختلال خلقی اشتباه گرفته شود آیا چه شباهت های به ...
با سلام خدمت خانم دکتر من مدت 3 سال هس که ازدواج کردم ولی به علت اختلال نعوظ و ا ...
اونایی که ترنس هستن واسه شروع تغییر جنسیت چه کاری باید انجام بدن؟؟ ...
سلام لطفا کمکم کنید من 18 سالمه و خیلی وقته دچار فکر های بی دلیل و منطق میشم من ...