سن: 26 وزن: 75 جنسیت: خانم

علل لکه بینی با قرص استروژن کامپاند و نحوه ادامه مصرف؟

سلام من تنبلی تخمدان دارم دکتر بهم قرص استروژن کامپاند داده حالا ی دوره مصرف میکنم
4تا مونده ب تمام شدن دچار لکه بینی قرمز رنگ میشم چ کار کنم قرص ادامه بدم یا ن
سابقه بیماری:
تنبلی تخمدان
داروهای مصرفی:
استروژن کامپاند

6 آبان 1405 - 23:31

4 بازدید

🟠 تا به‌اکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است

هوش مصنوعی دکتریاب

پاسخ هوش مصنوعی دکتریاب

علل لکه بینی با قرص استروژن کامپاند و نحوه ادامه مصرف

بروز لکه بینی در اواخر دوره مصرف قرص‌های استروژن کامپاند (ال-دی) نسبتاً شایع است و معمولاً به دلیل تغییرات هورمونی رخ می‌دهد. بسیار مهم است که مصرف قرص‌ها را به هیچ وجه خودسرانه قطع نکنید و بسته را طبق دستور پزشک تا آخر ادامه دهید تا نظم هورمونی حفظ شود. قطع ناگهانی دارو معمولاً باعث تشدید خونریزی می‌شود. اگر لکه بینی به صورت خونریزی شدید درآمد یا در دوره‌های بعد تکرار شد، برای تنظیم دقیق‌تر دوز یا نوع دارو نیاز به بررسی بیشتر دارید. پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره تخصصی و بررسی دقیق‌تر شرایط خود، با پزشکان متخصص زنان و زایمان در وب‌سایت دکتریاب مشورت کنید.

توجه: هوش مصنوعی کامل نیست و می‌تواند اشتباه کند. توصیه ما، توجه به راهنمایی پزشکان است.

نیاز به مشاوره فوری دارید؟

همین حالا با پزشکان متخصص زنان و زايمان به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.

دریافت مشاوره تلفنی

سوالات مشابه