قبل از ثبت سوال، می توانید در بین پرسش و پاسخ ها جستجو نمایید

۳۸
۹۰
خانــم

اختلال دوقطبی ؟

سلام38سالمه مرد هستم به پزشک مراجعه کردم گفتن اختلال دوقطبی دارید الان 7ساله از داروهای والپرات بی پریدین ریسپریدون استفاده می کنم وچون دو بار داروها رو خودسرانه قطع کردم دکتر گفت تا آخر عمر باید دارو بخوری ولی الان خیلی لرزش دست وپا دارم وخیلی بی حال و افسرده هستم وبعد از مراجعه به پزشک داروی ریسپریدون رو قطع وقرص آرپیپرازول تجویز کرد که متاسفانه بعد از خوردن این دارو در هفته اول دچار تنگی نفس میشدم وبعد از مراجعه دوباره به پزشک گفتند که داروی جدید با بدن شما سازگار نیست وباید همون ریسپریدون بخوری حال از شما پزشک محترم عاجزانه تقاضا دارم تا برای فرار از بی حالی و افسردگی ولرزش دست و پا چه باید بکنم ممنون

3 پـاسـخ


  • سلام. مشکلات شما با کمي تغييرات در داروهايتان برطرف خواهد شد. جهت تنظيم دارو بايد توسط روانپزشک حضورا معاينه شويد. قطع مکرر و خودسرانه دارو ميتواند باعث افزايش عودها و عدم پاسخ خوب دارويي به داروهاي قبلي گردد.

    پاسخ پزشک مناسب بود؟ (2)(0)
  • با سلام
    نياز به تنظيم داروهاي مصرفي مي باشد. تحت نظر پزشک متخصص اقدام به تنظيم داروها نماييد.

    پاسخ پزشک مناسب بود؟ (0)(0)
  • سلام
    هيچ دارويي بدون عوارض نيست،هر دارويي داراي عوارص جانبي مي باشد،در برخي از افراد اين عوارض بيشتر و در برخي افراد اين عوارض کمتر مي باشد،پيشنهاد ميکنم از روانپزشک متخصص و با تجربه تري کمک بگيريد و براي گرفتن نتيجه بهتر درکنار مصرف دارو با مراجعه به روانشناس مورد روان درماني قرار بگيريد

    پاسخ پزشک مناسب بود؟ (0)(0)
بازدید : 113 مرتبه
پـرسـش جــدیــد
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تهران

تخصص های پربازدید

دکتر گوارش در تهران
متخصص زنان و زایمان
متخصص ارتوپد
متخصص پوست، مو و زیبایی

سوالات مشابه