7 آبان 1405 - 23:12
🟠 تا بهاکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است
تغییر ناگهانی و همزمان داروهای اعصاب و روان کودکان میتواند تعادل شیمیایی مغز را برهم زده و عوارضی مانند پرخاشگری شدید، اضطراب و لجبازی ایجاد کند. به هیچ عنوان داروهای فرزندتان را به طور ناگهانی قطع نکنید، زیرا این کار خطر بروز علائم محرومیت و بازگشت شدیدتر مشکلات را به همراه دارد. بهترین اقدام این است که در کوتاهترین زمان ممکن با پزشک متخصص اعصاب و روان کودکان مشورت کنید تا داروها به صورت تدریجی و با روش اصولی (تیپرینگ) کاهش یا تغییر یابند. برای دریافت مشاوره تخصصی و تنظیم دقیق دوز داروهای فرزندتان، بهتر است از پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان در دکتریاب نوبت بگیرید.
همین حالا با پزشکان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژي) به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.
دریافت مشاوره تلفنیبا سلام خدمت شما بنده دخترم 33 سالمه بصورت یهویی غش کردم و تا 3 دقیقه طول کشیده ...
بعد از سکته مغزی و بستری بودن به مدت 6 روز مرخص شده و دکتر براش آ.اس.آ 80 و نولپ ...
عرض سلام در دوران pmsهستم....فردا روز مهمی هست برام اما با وجود یک پسر بچه کوچی ...
یکی دوروزه ک یهو بی دلیل دچار سرگیجه میشم و ی طرف بدنم بی حس میشه اما چند ثانیه ...
سلام حدود15سال موادمخدرشیره مصرف میکردم الآن 3روزه باقرص زیرزبانی بی 2 ترک کردم، ...