7 آبان 1405 - 8:30
🟠 تا بهاکنون پاسخی از سوی پزشکان ثبت نشده است
بله، این مشکل ارتباط مستقیمی با تغییر خودسرانه قرص ضدبارداری دارد. اگرچه هر دو قرص حاوی هورمونهای مشابهی هستند، اما دوز و نوع پروژسترون موجود در آنها متفاوت است و بدن شما برای سازگاری با داروی جدید نیاز به زمان دارد که همین امر باعث لکهبینی یا اختلال در خونریزی میشود. برای تنظیم مجدد چرخه قاعدگی، از قطع یا تغییر خودسرانه قرصها خودداری کنید و حتماً با یک پزشک متخصص مشورت نمایید تا در صورت لزوم داروی مناسب جایگزین شود. برای دریافت مشاوره تخصصی و بررسی دقیقتر وضعیت هورمونها، پیشنهاد میکنیم از پزشکان متخصص زنان و زایمان در وبسایت دکتریاب نوبت مشاوره دریافت کنید.
همین حالا با پزشکان متخصص زنان و زايمان به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.
دریافت مشاوره تلفنیسلام و عرض ادب من خانوم31 ساله که 10 ساله ازدواج کردم از ابتدا پریودم اصلا منظم ...
سلام، 11 ماهه قرص ضدبارداری مصرف میکنم و3ماهه HD میخورم.این ماه 9مرداد رابطه د ...
برای قطع پریود قرص آمینوکاپروئک اسید بخورم چه عوارضی دارد و چقدر طول میکشید قطع ...
سلام وقت بخیر من 21اسفند پریود شدم،از روز پنجم قرص ال دی مصرف میکنم ولی پریودم ق ...
7 هفته و 6 روزمه و از دیروز یهویی حالت تهوع هایی که در طول روز داشتم قطع شده و ...