قبل از ثبت سوال، می توانید در بین پرسش و پاسخ ها جستجو نمایید

۳۵
۶۵
آقــا

موی زبان با رنگ قهوه ای؟

سلام خسته نباشید
جدیدا دکتر زنان به خانومم بابت عفونت واژن قرص مترونیدازول 250 تجویز کردن . دکترش بی آنکه منو ببینه به خانومم گفته منم مصرف کنم.هر کدوممون صبح و شب بعده غذا . هر وعده 2 عدد. یعنی روزی 4 عدد. من مشکله خاصی نداشتم ولی یه ورقشو خوردم دیدم بعده چند روز سرگیجه و یبوست و بعد اسهال پیدا کردم. قطع کردم تقریبا خوب شدم اما یه مشکلی واسم پیش اومده که منو ترسونده. اینکه روی زبونم مو در آورده و قهوه ای سیر شده! خیلی بد و ترسناک شده! تو گلوم هم حس میکنم مو در اومده! این هم از عوارض مترونیدازوله؟ چیکار کنم؟ عکس میفرستم براتون ممنون 🙏🏻

تصویر برای شما قابل نمایش نیست

متاسفانه تا به حال، پاسخی برای این سوال ثبت نشده است

بازدید : 98 مرتبه
پـرسـش جــدیــد
متخصص زنان و زايمان در تهران

تخصص های پربازدید

دکتر گوارش در تهران
متخصص زنان و زایمان
متخصص ارتوپد
متخصص پوست، مو و زیبایی

سوالات مشابه