قبل از ثبت سوال، می توانید در بین پرسش و پاسخ ها جستجو نمایید

29
۶۸
خانــم

استرس و اضطراب؟

سلام.دختری 29 ساله هستم.فارغ التحصیل کارشناسی و مجددا کنکوری هستم برای رشته دلخواهم. و چندسال هست که دارم کنکور میدم.سطح درسی ام خیلی خوبه ولی استرس نزدیک به کنکور و روز کنکور واقعااا حالم رو بد می‌کنه و روی نتیجه ام اثر گذاشته دوساله و نتونستم نتیجه دلخواهم را بگیرم.
از طرفی پارسال با مراجعه ب روانشناس و روانپزشک بهم آسنترا تجویز کردند که حدود سه ماه خوردم ولی حالم اصلاااا تغییر نکرد و صبح کنکور انقدرررر حالم بده بود و تپش قلب و حالت تهوع که نمی‌تونستم صبحانه بخورم تا اینکه آنقدر توسل و توکل کردم که گریه ام گرفت و حالم بهتر شد و تونستم برم سرجلسه..
امسالم رفتم روانشناس بهم گفتن برای ریشه یابی و این قضایا زمان زیادی لازمه و برای اینکه وقت تو الان خیلی ارزشمنده نمیشه روی این راهکار کار کرد و باید درمانهای سطحی و موضعی و زودبازده انجام بدی.16 جلسه tdcs رفتم و کماکان دارم ماهی 3 جلسه میرم.ولی هراز گاهی سر درس خواندن مثلا هر7روز یا 10 روز یه بار حالت تپش قلب شدید و تهوع بهم دست میده.
بهم گفتن از الان هم یه قرص پروپرانولول و یه قرص کلرودیازپوکساید بخور هرشب.
من واااقعا نمیخوام امسال مشکل پارسال صبح کنکور برام پیش بیاد و نتیجه زحماتم برباد بره..
میشه لطفا راجع ب tdcs نظرتون را بگید که چقدر واقعاا تاثیرمیتونه بذاره روی من؟؟

و همینطور راجع ب درمان دارویی که این دو قرصی که نام بردم آیا مصرف کنم؟؟
چون جایی خوندم داروسازی گفته بود که مشکل یادگیری و اختلال در حافظه کوتاه مدت میاره و برای درس خواندن توصیه نمیشه.. شما چه درمان دارویی را پیشنهاد میدید؟؟
ممنون از راهنمایی تون

تصویر برای شما قابل نمایش نیست

1 پـاسـخ


بازدید : 24 مرتبه
پـرسـش جــدیــد
متخصص روانشناس در تهران

تخصص های پربازدید

دکتر گوارش در تهران
متخصص زنان و زایمان
متخصص ارتوپد
متخصص پوست، مو و زیبایی

سوالات مشابه