قبل از ثبت سوال، می توانید در بین پرسش و پاسخ ها جستجو نمایید

35
60
خانــم

سردرد های مکرر و دردهای قفسه سینه چپ ؟

سلام
با احترام و خسته نباشید
آقای دکتر من چند سالی درگیر سردردهای مدارم و مکرر هستم که عمدتا نیمی از سر رو دربرمیگیره و با درد چشم همراهه و هر زمان به صورت شدید درگیر بشه حداقل دو الی سه روز تا بهبودی کامل زمان میبره و همیشه باید قرص مسکن همراهم باشه یعنی تنها قرصی که بعد دو یا سه بار مصرف میتونه آرومم کنه نوافن هست . از طرفی گاها دردی در قسمت قفسه سینه زیر سینه سمت چپ دارم که خیلی شدید نیست اما باعث بی حسی دست چپ و کتف و گاها درد گردن میشه و در برخی موارد نفس کشیدنم برای شاید ده دقیقه با درد همراه میشه .
هفته پیش برای این مشکلات پیش یه پزشک از تهران اومدم که برام ام آر آی از گردن و ستون فقرات نوشتند و گفتند احتمالا سردردهای من میگرنی هست . وقتی نتیجه ام آر آی رو دیدن عنوان کردند که دیسک خفیف گردنی دارم بین مهره های c4 و c5 . اما علت سر دردها ارتباطی به این مشکل نداره .
روز شنبه توی مطبشون یه آمپولی به پشت گردن من تزریق کردند برای ریشه یابی درد که از لحظه تزریق کم کم دچار گرفتگی عضلانی شدم و یکشنبه درد خیلی زیادی رو داشتم تا با خوردن مسکن دیکلوکیم که خودشون تجویز کرده بودند آرومتر شدم . ولی فکر میکنم که اشتباه کردم تزریق آمپول گردن رو قبول کردم و انجام دادم و از عواقبش با توجه به دردهایی که دارم خیلی نگرانم. سوالم از شما این هست که اون چه آمپولی بوده که به من تزریق کردند و نظر شما نسبت به این پروسه ای که من طی کردم با توجه به مشکلم چطور هست ؟ با راهنمایی و معرفی یکی از دوستان میخواستم خدمت شما برسم که دیدم پرسش و پاسخ آنلاین دارید گفتم اول سوال کنم و اگر صلاح شما بود برای ویزیت خدمت شما برسم .

تصویر برای شما قابل نمایش نیست

متاسفانه تا به حال، پاسخی برای این سوال ثبت نشده است

بازدید : 283 مرتبه
پـرسـش جــدیــد
متخصص مغز و اعصاب (نورولوژي) در تهران

تخصص های پربازدید

دکتر گوارش در تهران
متخصص زنان و زایمان
متخصص ارتوپد
متخصص پوست، مو و زیبایی

سوالات مشابه